Prijavi se na online program obrazovanja "Seeds for the future Sky"

Iskoristi priliku i prijavi se za program "Seeds for the future Sky" kojim Huawei nudi studentima pristup dijelu najnovije visokotehnološke opreme za informacijsko-komunikacijsku tehnologiju te uvid u istraživanje i razvoj, pružanje aktivnog i praktičnog iskustva učenja. Obzirom na trenutnu situaciju vezanu uz COVID-19 Huawei organizira ONLINE inačicu programa kako se ne bi prekinuo kontinuitet educiranja studenata, a za hrvatske studente održao bi se od 16. do 20. studenoga 2020. godine! Na ovogodišnjoj inačici NEMA ograničenja u broju sudionika/studenata po državi pod uvjetom da sudionici ispunjavaju kriterije za odabir.

Održano finale studentskog natjecanja Arbone - strateškog partnera FOI-ja

Arbonino natjecanje za izradu najbolje marketinške kampanje "Digitalni marketing nauči, 5.000 kuna odnesi kući!" je uspješno završilo predstavljanjem studentskih projekata i proglašenjem najboljih radova. Iskusni stručnjaci Arbone, agencije za dizajn, programiranje i digitalni marketing, kroz posljednja tri mjeseca održali su 4 radionice i konzultacije kako bi studentima olakšali izradu zamišljenih marketinških kampanja pomoću mnogobrojnih Google alata digitalnog marketinga.

Poziv studentima na Erasmus+ info dan

U četvrtak, 23. siječnja 2020. na Fakultetu organizacije i informatike će se održati 4. po redu Erasmus+ info dan. Erasmus+ info dan događanje je na kojem studenti mogu dobiti niz informacija o mogućnostima za mobilnost preko tog program te čuti Erasmus iskustva iz prve ruke.

Poziv studentima da se uključe u FOI Student Buddy program

Uskoro na FOI stiže nova grupa studenata iz inozemstva, a mi želimo da se u Varaždinu osjećaju dobrodošlo i prihvaćeno, a ne izgubljeno i usamljeno, stoga trebamo pomoć studenata FOI-ja. Svakom dolaznom studentu dodijelili bismo FOI Buddyija – prijavi se!