Održano finale studentskog natjecanja Arbone - strateškog partnera FOI-ja

Objavljeno: 28.01.2020

Arbonino natjecanje za izradu najbolje marketinške kampanje "Digitalni marketing nauči, 5.000 kuna odnesi kući!" je uspješno završilo predstavljanjem studentskih projekata i proglašenjem najboljih radova. Iskusni stručnjaci Arbone, agencije za dizajn, programiranje i digitalni marketing, kroz posljednja tri mjeseca održali su 4 radionice i konzultacije kako bi studentima olakšali izradu zamišljenih marketinških kampanja pomoću mnogobrojnih Google alata digitalnog marketinga.

Arbonino natjecanje za izradu najbolje marketinške kampanje "Digitalni marketing nauči, 5.000 kuna odnesi kući!" je uspješno završilo.

Ovo natjecanje bila je odlična prilika da se studenti na temelju stvarnih primjera iz prakse pobliže upoznaju sa poslovima digitalnog marketinga, načinima koji olakšavaju pronalazak ciljanog tržišta za predstavljanje proizvoda i usluga te modernim alatima za statističke analize učinkovitosti marketinških kampanja. Iskusni stručnjaci Arbone, agencije za dizajn, programiranje i digitalni marketing, kroz tri mjeseca održali su 4 radionice i konzultacije kako bi studentima olakšali izradu zamišljenih marketinških kampanja pomoću mnogobrojnih Google alata digitalnog marketinga.

U finale natjecanja ušlo je šest timova, a nakon predstavljanja stručni žiri sastavljen od predstavnika Arbone, Sandra Lazarića, osnivača, Daria Horvata, člana uprave Arbone te predstavnika FOI-ja, izv. prof. dr. sc. Marine Klačmer Čalopa, prodekanice za financijsko-materijalno poslovanje FOI-ja, Petre Vondra, mag. inf., voditeljice Centra za međunarodne projekte FOI-ja te Vike Kerekeš, mag. nov, stručne suradnice u Uredu za odnose s javnošću FOI-ja, proglasili su najboljima timove:

1. Lana Dumbović, Domagoj Mahnet, Silvio Mihalic, Leon Mirčić
  2. Marija Kuštelega, Martina Kos, Adrijana Lauš, Ivana Morić
  3. Josipa Vresk, Hrvoje Vujasinović, Bruno Žitković

Zahvaljujemo svim prijavljenim studentima na sudjelovanju i čestitamo pobjednicima!

FOTOGALERIJA: