Time 4 Science - izv. prof. Vlatka Škokić

On-line Time 4 Science na temu 'Kvalitativne metode u poduzetništvu' održan je danas, 15. rujna 2020.

Online nastavu izvodimo na vlastitoj infrastrukturi

Obzirom na to da se nastava na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, kao i u većini obrazovnih ustanova u Hrvatskoj, od ponedjeljka 16. ožujka 2020. odvija isključivo online, već u prvih par dana cijeli FOI-jev sustav je izrazito dobro profunkcionirao i nastava se odvija nesmetano na svim studijima, uz kontinuirano održavanje i nadogradnju vlastite online infrastrukture.

Želite li steći iskustva međunarodne razmjene u Americi?

Pozivamo vas da se prijavite na natječaj za studentsku razmjenu u Americi u okviru 10th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context, koji će se održati u srpnju 2020. godine.