Objava rang-liste II. kruga za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti

Obavještavamo Vas kako su objavljene rang-liste II. kruga za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2020./2021.

STEM stipendije - provjera podataka

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je u ponedjeljak, 02. studenoga 2020. svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest je poslana na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2020./2021.

Najavljujemo Tjedan karijera 2020.

Deveti po redu Tjedan karijera 2020. - najveće i najvažnije karijerno događanje za studente u Varaždinu i okolici ove će godine biti održano od 19. do 23. listopada 2020. godine. Dio aktivnosti ove će se godine održavati u online izdanju, a dio uživo na Fakultetu organizacije i informatike. Glavni organizator ovog događanja je Centar za podršku studentima i razvoj karijera FOI-ja.

Poziv studentima da se uključe u online FOI Student Buddy program

Želite li pomoći svojim kolegama iz inozemstva koji početkom listopada počinju studirati na FOI-ju, a zasigurno prvi puta dolaze u Varaždin i Hrvatsku? Ako je vaš odgovor da, onda je vrijeme da se prijavite u online FOI Student Buddy program.