Konferencija u Amsterdamu – Virtual Collaboration Across Cultures

U Amsterdamu će se 28. i 29. studenoga 2016. održati konferencija pod nazivom  “Virtual Collaboration Across Cultures”. Konferencija se održava u sklopu Erasmus+ projekta “Market Basket Virtual Student Collaboration Model”, a jedan od su-organizatora konferencije je i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

25.10.2016, 14:12
Završna konferencija projekta Heureka“ (Našao sam“)

U Skupštinskoj dvorani Županijske palače, u petak 21.10. 2016. održana je završna konferencija projekta „Heureka“ na kojem je FOI sudjelovao kao jedan od partnera na projektu. Projekt je prije godinu dana pokrenula Gospodarska škola Varaždin s ciljem razvoja kurikuluma za tri fakultativna predmeta s područja matematike, informatike i geografije. Uz cilj razvoja novih kurikuluma, cilj je bio i povećati interes učenika za STEM područje (znanost, tehnologija, inženjerstvo i matematika), te da učenici iz ovog područja postižu bolje uspjehe na maturi i veći upis na studije.

24.10.2016, 09:23

Završna konferencija projekta “Osnaživanje gimnazijskog obrazovanja provedbom kurikularne reforme STEM i ICT područja” na kojem je FOI sudjelovao kao jedan od partnera održana je u petak, 21. 10. 2016. na varaždinskoj Prvoj gimnaziji. Uz Fakultet organizacije i informatike, Prva gimnazija Varaždin je ovaj projekt provodila u partnerstvu s Prirodoslovno-matematičkim fakultetom Zagreb i Prehrambeno-biotehnološkim fakultetom Zagreb.

24.10.2016, 08:43
Na FOI-ju održana završna konferencija projekta Stand4INFO financiranog iz Europskog socijalnog fonda

Na Fakultetu organizacije i informatike je u utorak 13. rujna 2016. godine održana završna konferencija projekta “Stand4INFO - Razvoj visokoobrazovnih standarda zanimanja, standarda kvalifikacije i studijskih programa na osnovama Hrvatskog kvalifikacijskog okvira u području informatike”.

13.09.2016, 14:57
Završna konferencija projekta Stand4INFO

Pozivamo Vas na završnu konferenciju projekta “Stand4INFO - Razvoj visokoobrazovnih standarda zanimanja, standarda kvalifikacije i studijskih programa na osnovama Hrvatskog kvalifikacijskog okvira u području informatike” koja će se održati 13. rujna 2016. godine u dvorani 1 Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu s početkom u 10:30 sati.

07.09.2016, 15:57
Održana je interna radionica u okviru pilot projekta e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”

U utorak 30. kolovoza 2016. je u Vijećnici Fakulteta organizacije i informatike Varaždin održana interna radionica u okviru pilot projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”. Radionici je prisustvovalo 15 voditelja rezultata i članova tima iz CARNeta, koji je nositelj projekta, te 15-tak voditelja rezultata i članova projektnog tima s Fakulteta organizacije i informatike, partnera na projektu.

30.08.2016, 15:11
Potpisan je ugovor za razvoj projekta digitalno zrelih škola - "e - Škole"

U petak, 15. srpnja 2016. godine, u prostorijama Hrvatske akademske i istraživačke mreže - CARNet, potpisan je ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za provedbu projekta "e - Škole": Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola ukupne vrijednosti više od 227 milijuna kuna, koji je 85% financiran iz Europskog fonda za regionalni razvoj. Fakultet organizacije i informatike u Varaždinu sudjeluje u projektu kao partner te je odabran putem javnog poziva kao ustanova s relevantnom ekspertizom u području informacijskih znanosti i e-učenja za provedbu dijelova projekta.

17.07.2016, 14:15
Održana je završna konferencija projekta "Planiram, Poduzimam, Promoviram! - 3P"

U utorak, 05. srpnja 2016. godine u Skupštinskoj dvorani Varaždinske županije održana je završna konferencija projekta 3P – Planiram, Poduzimam, Promoviram!, financiranog iz Europskog socijalnog fonda u sklopu programa 2007.-2013., Obrazovanje za poduzetništvo i obrt. Iznos bespovratnih sredstava odobrenih na projektu je 195.448,45 kuna.

06.07.2016, 09:17
Završna konferencija projekta "Planiram, Poduzimam, Promoviram - 3P"

Pozivamo Vas na završnu konferenciju projekta 3P – Planiram, Poduzimam, Promoviram!, financiranog iz Europskog socijalnog fonda u sklopu programa 2007.-2013., Obrazovanje za poduzetništvo i obrt, koja će se održati u utorak, 05. srpnja s početkom u 10h, u maloj skupštinskoj dvorani Varaždinske županije, Franjevački trg 7.

01.07.2016, 08:08