Upisi u ljetni semestar 2019./20.

Objavljeno: 07.02.2020

Objavljen je raspored upisa u ljetni semestar za akademsku godinu 2019./2020. za preddiplomske i diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike.

Poštovane studentice i studenti preddiplomskih i diplomskih studija, kako bi se izbjegle gužve prilikom upisa u ljetni semestar napravljen je raspored upisa.

Preddiplomski sveučilišni studiji Informacijski sustavi / Poslovni sustavi i Ekonomika poduzetništva

• Ponedjeljak 17.2.2020. - 1. godina preddiplomskih studija
  • Utorak 18.2.2020. - 2. godina preddiplomskih studija
  • Srijeda 19.2.2020. - 3. godina preddiplomskih studija
  • Pojedina godina studija uključuje sve studente bez obzira na status (redoviti ili izvanredni) i način upisa (prvi upis godine studija, ponavljanje godine ili nastavak studija).
  • Mjesto upisa: referada FOI1 (Informacijski sustavi/Poslovni sustavi), referada FOI2 (Ekonomika poduzetništva)

Diplomski sveučilišni studiji Informatike i Ekonomika poduzetništva

• Četvrtak 20.2.2020. - 1. godina diplomskih studija
  • Petak 21.2.2020. - 2. godina diplomskih studija
  • Mjesto upisa: referada FOI1 (IPI, OPS, BPBZ i IUO), referada FOI2 (Ekonomika poduzetništva)

Preddiplomski stručni studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju – redovni studij PITUP VŽ

• Ponedjeljak 24.2.2020. - 1. godina preddiplomskog studija
  • Utorak 25.2.2020. - 2. godina preddiplomskog studija
  • Srijeda 26.2.2019. - 3. godina preddiplomskog studija
  • Pojedina godina studija uključuje sve REDOVITE studente bez obzira na način upisa (prvi upis godine studija, ponavljanje godine).
  • Mjesto upisa: referada FOI2

Svi koji se neće pridržavati rasporeda upisa, a da pritom nemaju opravdani razlog, upis će moći napraviti naknadno, u prvom tjednu nastave, pri čemu će morati zamolbom zatražiti naknadni upis i podmiriti odgovarajuće troškove.

Studenti koji su završili sa zimskim ispitnim rokom (imaju sve potpise i upis ocjene u  ISVU), ne moraju čekati termine upisa već upis u referadi mogu obaviti i ranije (početno od 10. veljače 2020. godine.). Upis se također može obaviti na način da student skine popis predmeta (Upisni list – linkovi u nastavku obavijesti), ispuni, napravi upis preko studomata i baci ispunjeni upisni materijal u sandučić ispred studentske referade. Izvanredni studenti i studenti koji su pisali zamolbu obavezno moraju doći upis obaviti u referadu.

Upisni listovi za upis u ljetni semestar 2019./20.

Preddiplomski sveučilišni studiji Informacijski sustavi / Poslovni sustavi

Preddiplomski sveučilišni studij Ekonomika poduzetništva

Diplomski Sveučilišni studiji Informatike

Diplomski sveučilišni studij Ekonomika poduzetništva

IV. semestar

Preddiplomski stručni studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju

VI. semestar

Nastava u ljetnom semestru započinje 24. veljače 2020. godine (sveučilišni preddiplomski studiji), odnosno 2. ožujka 2020. godine (stručni i diplomski studij).