Upis studenata u više godine studija i upis ponavljanja godine

Objavljeno: 28.07.2020

Upis studenata u više godine studija i upis ponavljanja godine odvija se na daljinu. Upis se provodi u studomatu i u sustavu FOI Upisi.

PREDDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJ INFORMACIJSKI SUSTAVI / POSLOVNI SUSTAVI I PREDDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJ EKONOMIKA PODUZETNIŠTVA

Sustav FOI Upisi bit će otvoren od 07. do 17. rujna 2020. godine, a detaljne upute bit će objavljene naknadno.

Upis u više godine studija, kao i ponavljanje godine potrebno je provesti čim su završeni svi prijavljeni ispiti, kako bi se osiguralo da se upis obavi na vrijeme.

S obzirom da se upis provodi na daljinu, plaćanje upisnine u iznosu od 300,00 kn (i školarine), kao i prilaganje potvrde o izvršenoj uplati bit će omogućeno u sustavu FOI Upisi.

Za studente koji žele završni rad obraniti u akademskoj godini 2019./2020. zadnji dan predaje ovjerenog obrasca B (potvrđenog od strane računovodstva i knjižnice) u studentsku referadu je 21. rujna 2020. godine do 14.00 sati.

Nastava na preddiplomskim sveučilišnim studijima započinje 28. rujna 2020. godine.

PREDDIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ PRIMJENA INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE U POSLOVANJU

Primjere uplatnica pogledajte ovdje.

Studenti upisani na studij PITUP u centru Zabok, osim upisnine i prve rate školarine za upis u više godine studija, plaćaju i troškove organizacije studija u iznosu od 1.300,00 kn (ponavljači 50% iznosa) Pučkom otvorenom učilištu u Zaboku na njihov račun: IBAN: HR7623600001101267065, poziv na broj OIB studenta. Dokaz o izvršenoj uplati moći će se priložiti u sustavu FOI Upisi.

Za studente koji žele završni rad obraniti u akademskoj godini 2019./2020., zadnji dan predaje ovjerenog obrasca B (potvrđenog od strane računovodstva i knjižnice) u studentsku referadu je 21. rujna 2020. godine do 14.00 sati.

Nastava na preddiplomskom stručnom studiju započinje 28. rujna 2020. godine.

DIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJI INFORMATIKE I DIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJ EKONOMIKA PODUZETNIŠTVA

Nastava na diplomskim sveučilišnim studijima započinje 28. rujna 2020. godine.