Spoji se na FOI! - webinar o online upisima 2020.

Objavljeno: 29.06.2020

Za sve maturante i one koje će ove godine upisivati fakultet, organiziramo webinar o online upisima 2020. pod nazivom "SPOJI SE NA FOI!". Webinar će se održati u ponedjeljak, 6. srpnja 2020. u 13:00 sati putem konferencijskog sustava Big Blue Button.

Kako će izgledati proces upisa na FOI ove godine obzirom na epidemiološku situaciju?

Koje sve mogućnosti ti nudi Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, koje studije možeš upisati i gdje možeš nakon toga pronaći svoje zaposlenje?

Koliko se FOI-jevaca traži na tržištu rada i kako započeti graditi svoju karijeru već za vrijeme studentskih dana?

Kada ćeš i u kojem poduzeću moći obaviti svoju stručnu praksu?

U koje zemlje možeš na studentsku razmjenu i od koga možeš dobiti stipendiju?

Kakav je studentski život u Varaždinu i gdje možeš steći najbolja prijateljstva?

Sve to i još puno više informacija moći ćeš saznati ONLINE i to direktno od naših prodekana, asistenata i djelatnika u stručnim službama:
u PONEDJELJAK, 6. SRPNJA 2020. u 13:00 sati!

Chataj, pitaj, saznaj i kreni spremno u novu akademsku godinu 2020./2021. kao brucoš FOI-ja !!

Prijavi se na linku.

LINK ZA SUDJELOVANJE