Produženje natječaja za odlazak na Erasmus+ stručnu praksu u ljetnom semestru 2018./19.

Sveučilište u Zagrebu je zbog raspoloživosti sredstava produžilo 2. krug natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za period od 2. siječnja do 30. rujna 2019. Novi rok za prijave je 19. prosinca 2018.

Sveučilište u Zagrebu je produžilo drugi krug Natječaja za Erasmus+ stručnu praksu za ak. god. 2018./19. za razdoblje od 7. siječnja do 30. srpnja 2019.

Rok za online prijavu: 19. prosinca 2018. u 12:00 h.
Rok za dostavu prijavne dokumentacije: 19. prosinca 2018.
Završetak mobilnosti je najkasnije 30. rujna 2019.

Tekst natječaja i dokumentacija nalaze se na poveznici.

Pozivamo studente FOI-ja (osobito 2. godine diplomskih studija) da se prijave na Natječaj i iskoriste mogućnost odrađivanja stručne prakse u inozemstvu uz Erasmus stipendiju!

Student stručnu praksu u inozemstvu pronalazi sam ili uz pomoć Ureda za međunarodnu suradnju FOI-ja ili nastavnika. Praksa može trajati od 2 do 12 mjeseci. Praksu je moguće odrađivati u zemljama EU + Island, Norveška, Lihteštajn, Turska, Makedonija.  Više informacija (kao i ponuda stručnih praksi u tvrtkama s kojima FOI surađuje) nalazi se u prezentaciji te u digitalnom vodiču kroz mogućnosti za međunarodnu razmjenu za FOI studente pod nazivom "Zašto, kako i kamo otići na razmjenu?"

Također napominjemo kako je u tijeku Natječaj za odrađivanje stručnih praksi za razvoj digitalnih vještina u Švicarskoj. Rok za prijavu je 14. prosinca 2018.

Zainteresirani studenti mogu se javiti Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja (mailom na international@foi.hr, osobno u kabinet 56, FOI 1, 1. kat ili telefonski na 042 390 826).