Objavljen je natječaj za odlazak na Erasmus+ stručnu praksu u ljetnom semestru 2018./19.

Sveučilište u Zagrebu je objavilo 2. krug natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za period od 2. siječnja do 30. rujna 2019. Rok za prijave je 28. studenoga 2018.

Sveučilište u Zagrebu je objavilo drugi krug Natječaja za Erasmus+ stručnu praksu za ak. god. 2018./19. Za razdoblje 7. siječnja do 30. srpnja 2019.

Rok za online prijavu: 28. studenoga 2018. u 12:00h.
Rok za dostavu prijavne dokumentacije: 28. studenoga 2018.
Završetak mobilnosti je najkasnije 30. rujna 2019.

Tekst natječaja i dokumentacija nalaze se na poveznici: http://www.unizg.hr/nc/vijest/article/2-krug-natjecaja-za-mobilnost-studenata-erasmus-strucna-praksa-akademska-godina-201819/

Važna napomena: Postoji mogućnost ranijeg zatvaranja natječaja / ili samo zatvaranja online prijava, ovisno o broju zaprimljenih prijava i dostupnosti financijskih sredstava, pa predlažemo zainteresiranim studentima da se prijave što prije.

Student stručnu praksu u inozemstvu pronalazi sam ili uz pomoć Ureda za međunarodnu suradnju FOI-ja ili nastavnika. Praksa može trajati od 2 do 12 mjeseci. Praksu je moguće odrađivati u zemljama EU + Island, Norveška, Lihteštajn, Turska, Makedonija.  Više informacija nalazi se u prezentaciji te u digitalnom vodiču kroz mogućnosti za međunarodnu razmjenu za FOI studente pod nazivom "Zašto, kako i kamo otići na razmjenu?"

Zainteresirani studenti mogu se javiti Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja (mailom na international@foi.hr, osobno u kabinet 56, FOI 1, 1. kat ili telefonski na 042 390 826).