Produljen rok za prijavu studenata na Natječaj za odlazak na Erasmus+ stručnu praksu u ak. godini 2020./21.

Sveučilište u Zagrebu objavilo je 1. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za ak. godinu 2020./21 te produljilo rok za prijavu. Prvi krug natječaja namjenjen je studentima koji sa stručnom praksom žele započeti u razdoblju između 1. kolovoza 2020. i 15. veljače 2021.

Sveučilište u Zagrebu je zbog raspoloživosti financijskih sredstava produljilo rok za prijavu na 1. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za ak. godinu 2020./21. Prvi krug natječaja namjenjen je studentima koji sa stručnom praksom žele započeti u razdoblju između 1. kolovoza 2020. i 15. veljače 2021.

Iznimka: studenti koji se na natječaj prijave nakon 15. lipnja 2020. mogu s praksom započeti najranije 21. rujna 2020. Završetak mobilnosti je najkasnije 30. rujna 2021.

Novi rok za online prijave studenata: 13. srpnja 2020. u 12:00 h.

Novi rok za dostavu dokumentacije: 13. srpnja 2020. do kraja dana.

Rok za dostavu dokumentacije Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja: 13. srpnja 2020. do kraja dana. Dokumentaciju dostavljaju isključivo koordinatori na fakultetu/akademiji, elektroničkim putem.

Poveznica na Natječaj na stranicama Sveučilišta u Zagrebu: NATJEČAJ

Student stručnu praksu u inozemstvu pronalazi sam ili uz pomoć Ureda za međunarodnu suradnju FOI-ja ili nastavnika. Praksa može trajati od 2 do 12 mjeseci. Praksu je moguće odrađivati u zemljama EU + Island, Norveška, Lihtenštajn, Sjeverna Makedonija, Srbija i Turska.

Potičemo zainteresirane studente FOI-ja da temeljito pročitaju tekst Natječaja, a za sva dodatna pitanja javite se osobno ili e-mailom na international@foi.unizg.hr.

Ured za međunarodnu suradnju

FOI 1, 1. kat, kabinet broj 56

Obavljanje stručne prakse u inozemstvu odlična prilika za profesionalno i osobno usavršavanje te vrijedna referenca prilikom zapošljavanja.