FOI kao partner na projektu eŠkole predstavio rezultate digitalne zrelosti škola na konferenciji CUC 2023

'Era digitalne zrelosti' bila je tema ovogodišnje konferencije u  organizaciji CARNET-a, koja se održava od 26. do 28. travnja u Rovinju.

Istraživanja i alat za analitike učenja razvijeni na FOI-ju prezentirani na konferenciji LAK23 u Texasu

Na Sveučilištu u Texasu (Arlington) se od 13. do 17.  ožujka 2023., održava prestižna konferencija „LAK23 - Learning Analytics and Knowledge“, ujedno najveća svjetska konferencija o analitikama učenja, u kojoj s više od 500 sudionika iz cijelog svijeta, aktivno sudjeluje i prof. dr. sc. Blaženka Divjak s Fakulteta organizacije i informatike.

ZAVRŠNA KONFERENCIJA PROJEKTA TEACH4EDU4

U petak, 10. ožujka 2023. s početkom u 10:00 sati, održat će se završna konferencija (događaj s multiplicirajućim učinkom) projekta TEACH4EDU4 (Accelerating the transition towards Edu 4.0 in HEIs). Projekt "Accelerating the transition towards Edu 4.0 in HEIs", Erasmus+ programa KA2 - Cooperation for innovation and the exchange of good practices započeo je sa provođenjem u studenom 2020. godine, a završava u svibnju 2023., nakon 30 mjeseci provođenja.