Dobitnica Dekanove nagrade

Volonterka Centra za volontiranje i humanitarni rad FOI, Nera Jurinić, dobitnica je ovogodišnje Dekanove nagrade za studentske volonterske aktivnosti i doprinos društvu.

21.12.2018, 10:28
Traže se Student Buddyiji za inozemne studente

Želiš steći međunarodna poznanstva i družiti se s mladim ljudima koji nisu iz Hrvatske? Rado pomažeš drugima kad si u prilici? Dobro bi ti došlo „brušenje“ engleskog jezika? Evo prilike! Prijavi se i postani Student Buddy inozemnim studentima koji dolaze na FOI na razmjenu.

Dobrovoljno darivanje krvi

Pozivamo vas da podržite akciju dobrovoljnog darivanja krvi na Fakultetu organizacije i informatike.

“Tata-mata učenje”

Informacije o novoj volonterskoj akciji Udruge “Uz tebe sam”

23.03.2018, 14:27
Volonterska akcija Knit a square

Informacije o provedbi volonterske akcije Knit a square

23.03.2018, 13:23
Održana edukacija za volontere

Centar za volontiranje i humanitarni rad FOI održao je 19.03.2018. edukaciju za volontere na kojoj su se predstavile brojne udruge i održala predavanja na teme Etički kodeks volontera te Zakon o volonterstvu.

20.03.2018, 14:34