Studentska koordinatorica volotnera dobitnica Nagrade dekanice za studentsko znanstveno, stručno i sportsko postignuće

Studentica Dora Trogrlić je dobitnica Nagrade dekanice za studentsko znanstveno, stručno i sportsko postignuće.

19.12.2019, 12:42
Edukacija volontera

U petak 6. prosinca 2019. godine je održan prvi krug edukacije volontera Centra za volontiranje i humanitarni rad Fakulteta organizacije i informatike.

Poziv studentima da se uključe u FOI Student Buddy program

Kao i prošle godine, i u ak. godini 2019./20. očekujemo povećanje broja studenata iz inozemstva. Želimo da se u Varaždinu osjećaju dobrodošlo i prihvaćeno, a ne izgubljeno i usamljeno, stoga trebamo pomoć studenata FOI-ja. Svakom dolaznom studentu dodijelili bismo FOI Student Buddyija – prijavi se!

NA FOI-JU ODRŽAN 9. MEĐUNARODNI STUDENTSKI SIMPOZIJ O INTERKULTURALNOM UČENJU

Deveti međunarodni studentski istraživački simpozij o interkulturalnom učenju, koji Fakultet organizacije i informatike tradicionalno jednom godišnje organizira u suradnji sa sveučilištima iz Sjedinjenih Američkih Država, održan je na FOI-ju, uz prisustvo brojnih domaćih te 14 inozemnih studenata i nastavnika iz SAD-a.

Bogat program Festivala znanosti 2019. na FOI-ju

U organizaciji Tehničkog muzeja Nikola Tesla iz Zagreba, British Councila i hrvatskih sveučilišta, a pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja i ove se godine u dvadesetak hrvatskih gradova održava 17. Festival znanosti. Svojim programom ovogodišnjem izdanju Festivala s temom "Boje" pridružio se i Fakultet organizacije i informatike.

Poziv studentima da se uključe u FOI Student Buddy program

Uskoro nam stiže 16-ero inozemnih studenata (većina iz Francuske) koji će s nama studirati u ljetnom semestru ak. godine 2018./19. Želimo da se u Varaždinu osjećaju dobrodošlo i prihvaćeno, a ne izgubljeno i usamljeno stoga trebamo pomoć studenata FOI-ja. Svakom dolaznom studentu dodijelili bismo FOI Student Buddy-ja – prijavi se!

22.01.2019, 08:29