Objavljeni su datumi i postupak kod upisa u 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija Informacijski i poslovni sustavi i Ekonomika poduzetništva, te stručnog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju.

21.09.2018, 08:17

Podsjećamo studente prediplomskih sveučilišnih studija "Informacijski sustavi", "Poslovni sustavi" i "Ekonomika poduzetništva", stručnog studija "Primjena informacijske tehnologije u poslovanju" te diplomskih studija informatike i "Ekonomike poduzetništva" na datume i postupak upisa u više godine studija.

Objavljen je raspored upisa u ljetni semestar za akademsku godinu 2017./2018.  za preddiplomske i diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike.

Objavljeni su datumi i postupak kod upisa u 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija "Informacijski i poslovni sustavi" i "Ekonomika poduzetništva", te stručnog studija "Primjena informacijske tehnologije u poslovanju" akademske godine 2017./2018. - jesenski upisni rok.

04.09.2017, 12:52

Objavljeni su datumi i postupak kod upisa u 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija "Informacijski i poslovni sustavi" i "Ekonomika poduzetništva", te stručnog studija "Primjena informacijske tehnologije u poslovanju" akademske godine 2016./2017. - jesenski upisni rok.

29.07.2016, 09:20

Objavljeni su datumi i postupak kod upisa u 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija "Informacijski i poslovni sustavi" i "Ekonomika poduzetništva", te stručnog studija "Primjena informacijske tehnologije u poslovanju".

06.07.2016, 12:35

Objavljen je raspored upisa u ljetni semestar za akademsku godinu 2015./2016. za preddiplomske i diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike.