Produljen rok za upis u program Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje nastavnika
ppdmo upisi

Produljen je rok za prijave na natječaj za Pedagoško-psihološko-didaktično-metodičko obrazovanje nastavnika do 14. listopada 2022. godine. Više informacija u nastavku.

29.09.2022, 13:44
Natječaj za upis polaznika u program Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje nastavnika
Natječaj PPDMO

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu raspisuje Natječaj za upis u program Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje nastavnika. Više detalja pročitajte u nastavku.

Produljen natječaj za Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje

U nastavku je objavljen natječaj za program Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje nastavnika. Natječaj je produžen do 15. listopada 2020.

Produljen je rok za prijave za PPDMO

Produljen je rok za prijave na natječaj za Pedagoško-psihološko-didaktično-metodičko obrazovanje nastavnika do 10. listopada 2019. godine.

Natječaj Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje

Objavljen je natječaj za upis u program Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje nastavnika. Natječaj je otvoren do 26. rujna 2016. godine.

06.07.2016, 10:09