Produljen natječaj za Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje

Objavljeno: 30.09.2020

U nastavku je objavljen natječaj za program Pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičko obrazovanje nastavnika. Natječaj je produžen do 15. listopada 2020.

Studijski program namijenjen je osobama koje žele raditi kao predmetni nastavnici u osnovnoj ili srednjoj školi, a prethodno su završile diplomski sveučilišni studij ili diplomski specijalistički stručni studij, odnosno preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij na kojem su stekle najmanje 180 ECTS bodova.

U studijski program se mogu upisati osobe koje se po odredbama Zakona mogu zaposliti na poslovima nastavnika informatike u osnovnoj i srednjoj školi i osobe koje se mogu zaposliti na poslovima nastavnika onih predmeta za koje ne postoje studijski programi nastavničkog usmjerenja - na primjer za predmete iz područja ekonomije, prava, veterine, arhitekture, građevine, elektrotehnike, i sl.

Prijave za ciklus 2020. koji počinje u listopadu 2020. godine se primaju do 15. listopada (produžen rok) sukladno objavljenom NATJEČAJU.

Moguće su i naknadne prijave za upis koje se uzimaju na individualno razmatranje.

Više detalja o uvjetima, potrebnoj dokumentaciji za upis i o samoj prijavi pronađite OVDJE.