Usavršavanje u području javne nabave (10. studeni 2023. godine)

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike dana 10. studenog 2023. godine organizira cjelodnevno usavršavanje u području javne nabave.

06.10.2023, 09:18
FOI-jeve asistentice na dvotjednoj start-up edukaciji COGSTEPS u Ljubljani

Asistentice FOI-ja Tena Jagačić i Ivana Fojs sudjeluju na dvotjednoj start-up edukaciji u Ljubljani, u sklopu Erasmus+ projekta Crossing the Gap: Startup obrazovanje i podrška doktorandima, istraživačima i znanstvenicima (COGSTEPS). Projektom koordinira Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu, a provodi ga zajedno sa Sveučilištem u Ljubljani, TU Graz, Zagrebačkim inovacijskim centrom, Ljubljanskim sveučilišnim inkubatorom i Know-Centrom. Cilj je povezati znanstvenike i istraživače s motivacijom da pokrenu vlastiti start up.

Izobrazba u području javne nabave (3.3.2023. - 25.3.2023.)

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pisanome ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje se certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

23.01.2023, 09:46
Usavršavanje u području javne nabave (23. siječnja 2023. godine)

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu dana 23. siječnja 2023. godine organizira cjelodnevno usavršavanje u području javne nabave.

Usavršavanje u području javne nabave (19. prosinca 2022. godine)

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu dana 19. prosinca 2022. godine organizira cjelodnevno usavršavanje u području javne nabave.

FOI-jev student Erik Đuranec sudjelovao u prestižnom Roche Continents programu

FOI-jev student prve godine Diplomskog studija (Organizacija poslovnih sustava) Erik Đuranec sudjelovao je ljetos u prestižnom interdisciplinarnom Roche Continents programu, koji okuplja 60-ak najboljih europskih studenata koji zajedno provedu 6 dana istražujući inovacije na raskrižju umjetnosti i znanosti. Ove godine program je održan u Arlesu u Provansi na jugu Francuske, a uključivao je panel rasprave, radionice i sesije s renomiranim znanstvenicima i umjetnicima s kojima su studenti s ponajboljih svjetskih sveučilišta imali prilike raspravljati o problemima budućnosti i njihovim mogućim rješenjima kroz znanstvenu, ali i umjetničku perspektivu.

Izobrazba u području javne nabave (24.11.2021. - 11.12.2021.)
novac i olovke

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pismenom ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje se certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Microsoft Hrvatska i FOI udružuju snage u inicijativi stjecanja digitalnih vještina

Fakultet organizacije i informatike se pridružuje Microsoftovoj inicijativi stjecanja digitalnih vještina te će studenti, profesori i nenastavno osoblje FOI-ja moći besplatno steći ili usavršiti svoje digitalne vještine putem online programa učenja dostupnih putem LinkedIn Learninga, Microsoft Learna i GitHub Learninga.

26.05.2021, 12:57
Time 4 Science - održano predavanje Glenna Smitha

U okviru projekta Time 4 Science, u srijedu, 15. svibnja 2019. u Vijećnici Fakulteta, predavanje na temu "A New Research Tool - web-based eBooks with Games" održao je profesor Glenn Smith sa Sveučilišta Južna Florida.

15.05.2019, 15:00
Sastanak projekta EDUCODE u Varaždinu

Projekt „EDUCODE Project - Increasing the Competency of Computer Science Teaching Undergraduates on Coding Education“ financiran od Erasmus+ KA2 održava svoj četvrti sastanak u Varaždinu u Studentskom klubu Studentskog doma u Varaždinu.