Produljen je natječaj za upise na doktorski studij i specijalističke studije

Natječaji za upis na Doktorski studij i na specijalističke studije MPS i USIRIS se produžuju do 12. siječnja 2024., dok za EUOP studij natječaj ostaje otvoren do 31. svibnja 2024.

PRODULJEN ROK ZA UPIS NA POSLIJEDIPLOMSKE SPECIJALISTIČKE STUDIJE FOI-JA

Produljen je rok za upis na poslijediplomske specijalističke studije Menadžment poslovnih sustava i Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava. Natječaj je otvoren do 28. veljače 2023. godine. Više informacija pogledajte ovdje.

LETAK STUDIJA - MPS

LETAK STUDIJA - USRIS

Upisi poslijediplomski doktorski ili specijalistički studij na FOI

Upišite poslijediplomski doktorski studij Informacijske znanosti ili jedan od tri poslijediplomska specijalistička studija:  Menadžment poslovnih sustava, Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava i E-učenje u obrazovanju i poslovanju.

Objavljen Natječaj za upis na poslijediplomske specijalističke studije

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za upis studenata na Poslijediplomske specijalističke studije Menadžment poslovnih sustavaUpravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava i E-učenje u obrazovanju i poslovanju. Više informacija pročitajte u nastavku.

Obavijest o odabiru kandidata - Goran Leskovar, mag. iur.

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto položaj III. vrste – VODITELJ ODSJEKA (Voditelj referade za poslijediplomski studij) – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme (do povratka privremeno nenazočne djelatnice) obavještavamo vas da je na navedeno radno mjesto odabran Goran Leskovar, mag.iur.

Produljen rok na natječaju za upis na poslijediplomske specijalističke studije

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike Varaždin je raspisao Natječaj za upis studenata na poslijediplomske specijalističke studije 'Menadžment poslovnih sustava' i 'Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava'. Natječaj je produljen do 15. prosinca 2019. godine.