Privremeni rezultati nakon dopunskih izbora za Studentski zbor FOI-ja
studentski zbor

Izborno povjerenstvo za provođenje izbora za Studentski zbor objavljuje privremene rezultate nakon provedenih dopunskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

PRODULJEN ROK ZA UPIS NA POSLIJEDIPLOMSKE SPECIJALISTIČKE STUDIJE FOI-JA

Produljen je rok za upis na poslijediplomske specijalističke studije Menadžment poslovnih sustava i Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava. Natječaj je otvoren do 28. veljače 2023. godine. Više informacija pogledajte ovdje.

LETAK STUDIJA - MPS

LETAK STUDIJA - USRIS

FOI obilježio Europski dan zaštite osobnih podataka - studenti na prijediplomskom studiju predstavili rezultate svojih istraživanja

Na Fakultetu organizacije i informatike ove je godine vrlo aktivno obilježen 28. siječnja -  „Europski dan zaštite osobnih podataka“. Studenti su u okviru novog izbornog kolegija 'Privatnost i osobni podaci' na prijediplomskom studiju Informacijski i poslovni sustavi prezentirali kolegama rezultate svojih istraživanja i nova saznanja o temi, a u Zagrebu na GDPR konferenciji prezentirani su dosezi FOI-ja u razvoju IT rješenja za usklađenje poduzetnika sa zakonodavnim okvirom zaštite osobnih podataka.

Obrana završnog specijalističkog rada – Jelena Vukešin

U ponedjeljak, 23. siječnja 2023. godine, pristupnica Jelena Vukešin branit će svoj završni specijalistički rad.

Obavijest o provođenju sveučilišnog izbornog predmeta „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“ u ak. god. 2022./2023.

U nastavku objavljujemo informacije o sveučilišnom izbornom predmetu „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“, dostupnom za upis svim studentima koji su upisani na bilo koju sastavnicu (fakultet/akademiju) Sveučilišta u Zagrebu na preddiplomskoj, diplomskoj ili poslijediplomskoj razini studija.

Počela je nastava na novom specijalističkom studiju FOI-ja 'E-učenje u obrazovanju i poslovanju'

Počela je nastava za prvu generaciju studenata/ica novog poslijediplomskog specijalističkog studija "E-učenje u obrazovanju i poslovanju". Nositelj studija je Fakultet organizacije i informatike, a izvodi ga u suradnji s Filozofskim fakultetom u Zagrebu i Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom (CARNET). Uvodno predavanje održano je 25. ožujka u Fakultetskoj vijećnici na FOI-ju.

Privremeni rezultati izbora za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje redovnih izbora za Studentski zbor objavljuje privremene rezultate izvanrednih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Prihvaćene i odbijene kandidature za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje prihvaćene i odbačene kandidature za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Informacije i procedure o dodatnim aktivnostima za ostvarenje ECTS bodova na FOI

Zbog sve većeg broja mogućnosti dobivanja, vrednovanja, priznavanja i evidentiranja ECTS bodova u sklopu nastavnih aktivnosti (u pravilu kroz Erasmus i horizontalnu mobilnost) te izvannastavnih aktivnosti (kroz ljetne škole i radionice), izradili smo novu web stranicu, koja studentima i nastavnicima FOI pruža informacije o njihovom ostvarenju.