Obrana doktorskog rada – Dunja Dobrinić

U petak, 13. siječnja 2023. godine, Dunja Dobrinić branit će svoj doktorski rad.

FOI i IBMiX objavili natječaj za mjesto asistenta (doktoranda) i Java programera

Fakultet organizacije i informatike i tvrtka IBMiX objavili su zajednički natječaj za zapošljavanje asistenta u (doktoranda) na FOI-ju i Java programera u IBMiX-u. Natječaj objavljujemo u nastavku.

Kvalifikacijski doktorski ispit

Objavljen je popis prijavljenih pristupnika kvalifikacijskog doktorskog ispita koji će se odražati 11. studenoga 2022. godine s početkom u 10:00 sati na Fakultetu organizacije i informatike.

Produljen natječaj za upis na poslijediplomski doktorski studij
Natječaj doktorski studij FOI

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike produljuje Natječaj za upis studenata na Poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Informacijske znanosti. Više informacija pročitajte u nastavku.

Održana 27. radionica za doktorande

U petak, 7. listopada 2022. održana je 27. radionica za doktorande online putem BBB sustava. Na radionici je svoje istraživačke ideje predstavilo devet prijavljenih kandidata Doktorskog studija Informacijske znanosti.

12.10.2022, 09:34
Obavijest o provođenju sveučilišnog izbornog predmeta „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“ u ak. god. 2022./2023.

U nastavku objavljujemo informacije o sveučilišnom izbornom predmetu „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“, dostupnom za upis svim studentima koji su upisani na bilo koju sastavnicu (fakultet/akademiju) Sveučilišta u Zagrebu na preddiplomskoj, diplomskoj ili poslijediplomskoj razini studija.

27. radionica za doktorande

U petak 7. listopada 2022. s početkom u 14:00h održat će se 27. radionica za doktorande putem BBB sustava. Na radionici će devet prijavljenih kandidata doktorskog studija predstaviti svoje istraživačke ideje.

04.10.2022, 10:34
U Zagrebu promovirana četiri doktora znanosti s Fakulteta organizacije i informatike

U nedjelju 11. rujna 2022. u Hrvatskom narodnom kazalištu u Zagrebu, rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras promovirao je novih 310 doktora znanosti i umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu, a među njima i dr. sc. Davora Mačeka, dr. sc. Jadranku Musulin, dr. sc. Aleksandru Sobodić i dr. sc. Robertinu Zdjelar, koji su svoj doktorat obranili na Fakultetu organizacije i informatike.

Obrana doktorskog rada – Valentina Đurek

U srijedu, 31. kolovoza 2022. godine, Valentina Đurek branit će svoj doktorski rad.

18.07.2022, 09:46
Svečana promocija doktora znanosti i umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu – 30. svibnja 2022. godine

Dana 30. svibnja 2022. godine u Hrvatskom narodnom kazalištu u Zagrebu održana je svečana promocija doktora znanosti i umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu. Rektor prof. dr. sc. Damir Boras promovirao je novih 238 doktora znanosti i umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu.

01.06.2022, 08:30