Upisi u prvu godinu preddiplomskih studija - jesenski rok

U nastavku pročitajte datume i ostale detalje vezane za upis na preddiplomske studije Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu na jesenskom roku (ak. godina 2019./2020.).

01.09.2019, 10:11
Datumi upisa u više godine studija

Podsjećamo studente prediplomskih sveučilišnih studija 'Informacijski sustavi', 'Poslovni sustavi' i 'Ekonomika poduzetništva', stručnog studija 'Primjena informacijske tehnologije u poslovanju' te diplomskih studija informatike i 'Ekonomike poduzetništva' na datume i postupak upisa u više godine studija.

UPISI U PRVU GODINU PREDDIPLOMSKIH STUDIJA FOI-ja

U nastavku pročitajte termine upisa na sveučilišni preddiplomski studij Informacijski i poslovni sustavi, sveučilišni preddiplomski studij Ekonomika poduzetništva te na stručni preddiplomski studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju.

20.07.2019, 13:21
Upisi u ljetni semestar 2018./19.

Objavljen je raspored upisa u ljetni semestar za akademsku godinu 2018./2019. za preddiplomske i diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike.