Objavljen je raspored kolokvija u zimskom semestru za preddiplomski studij IPS, preddiplomski studij EP, diplomske studije informatike, diplomski studij EP i stručni studij PITUP Varaždin.

Zbog održavanja Tjedna karijera, u tjednu od 19. do 20. listopada 2017. godine,  doći će do promjena mjesta održavanja nastave na određenim predmetima.

Sveučilište u Zagrebu poziva studente na interaktivno predavanje "Temeljne akademske vještine" koje će se održati na Rektoratu Sveučilišta u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14, 17. i 19. listopada 2017. godine.

10.10.2017, 12:14

Zaklada Naumann-Etienne dodjeljuje stipendiju za diplomski studij (Master's degree) u trajanju od jedne do dvije godine na Georgia Institute of Technology (Georgia Tech) u Atlanti, SAD.

Objavljeni su planovi izvođenja izbornih predmeta za PITUP Varaždin te centre Križevci Sisak i Zabok.

05.10.2017, 08:34

Objavljeni su rasporedi nastave za PITUP centre Križevci, Sisak i Zabok. Rasporedi su dostupni i u nastava.foi.hr. Nastava počinje u ponedjeljak 2. listopada 2017. godine.

27.09.2017, 17:07

Pozivamo sve zainteresirane studente i djelatnike FOI-ja koji su zainteresirani za članstvo u Akademskom pjevačkom zboru FOI-ja da se jave na zbor@foi.hr i da nam se pridruže na probama Zbora.

25.09.2017, 15:44

Podizanje studentskih iksica (studenti 1. godine, smjer informacijski i poslovni sustavi, ekonomika poduzetništva, primjena informacijske tehnologije u poslovanju) obavljat će se 25. i 26. rujna 2017. godine u garderobi fakulteta (zgrada FOI 1) u terminu od 10 – 14 sati.

22.09.2017, 14:01

Objavljeni su preliminarni rasporedi za preddiplomske i diplomske sveučilišne studije te za stručni studij PITUP Varaždin.

Podsjećamo studente prediplomskih sveučilišnih studija "Informacijski i poslovni sustavi" i "Ekonomika poduzetništva", stručnog studija "Primjena informacijske tehnologije u poslovanju" te diplomskih studija informatike i "Ekonomika poduzetništva" na datume i postupak upisa u više godine studija.