Poštovane studentice i studenti, slobodni smo skrenuti vam pozornost na nekoliko važnih informacija vezano uz prijavu, izradu i predaju završnih i diplomskih radova na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest je poslana na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2019./2020.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu i Razvojni centar i tehnološki park Križevci jučer su u Gradu Križevcima sklopili Ugovor o suradnji. Naime, stručni studij FOI-ja Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP) koji se posljednjih 12 godina provodi i u Križevcima, ove je akademske godine 2019./2020. preselio u novi moderniji prostor Razvojnog centra i tehnološkog parka Križevci te slijedom toga sklopio ugovor o korištenju novoopremljenog i modernog prostora Centra na adresi Franje Tuđmana 20 u Križevcima.

21.10.2019, 11:34

Objavljen je raspored kolokvija u zimskom semestru 2019./20. za preddiplomske studije IS/PS, preddiplomski studij EP, Preddiplomski studij PITUP te diplomske studije Informatike i Ekonomike poduzetništva.

Tijekom zimskog semestra ak. godine 2019./20. na FOI-ju će se održati intenzivna radionica Interneta stvari po nazivom Internet of Things – Embedded Software Development (IOT:ESD). Sudjelovanje je za studente FOI-ja besplatno, a radionica će se održavati na engleskom jeziku jer će u njoj sudjelovati i Erasmus studenti. Radionicu će izvoditi doc. dr. sc. Boris Tomaš, a studenti za redovito pohađanje dobivaju 2 ECTS boda.

Poštovane kolegice i kolege, temeljem broja upisanih studenata po pojedinom izbornom predmetu u centrima PITUP-a napravljen je plan izvođenja izbornih predmeta. Za svaki semestar u kojem postoje izborni predmeti određeno je za koje će se predmete izvoditi nastava, a za koje se neće izvoditi. Više detalja pročitajte u nastavku.

30.09.2019, 09:01

Pozivamo sve studente i djelatnike FOI-ja koji su zainteresirani za članstvo u Akademskom pjevačkom zboru FOI-ja da se jave na zbor@foi.hr i da nam se pridruže na probama Zbora.

27.09.2019, 15:20

Poštovani studenti, od akademske godine 2019./2020. nastava u PITUP centru Križevci izvodi se na novoj lokaciji, u Razvojnom centru i tehnološkom parku Križevci (Franje Tuđmana 20). Zgrada se nalazi preko puta škole u kojoj se do sada održavala nastava. Više informacija o lokaciji možete pronaći ovdje.

27.09.2019, 10:20

Poštovane kolegice i kolege, u nastavku pročitajte obavijest o načinu preuzimanja X- ice.

Poštovane kolegice i kolege, u nastavku je objavljena finalna verzija rasporeda za PITUP centre. Podsjećamo da nastava počinje u ponedjeljak 30. rujna 2019. godine.

20.09.2019, 12:47