Uprava Fakulteta u suradnji s Povjerenstvom za izradu preporuka za izradu i mentoriranje završnih i diplomskih radova organizira radionicu za studente koja će se održati u petak 30. lipnja 2017. godine s početkom u 10 sati, dv 1, FOI1.

Uprava Fakulteta organizacije i informatike u suradnji s nastavnicima organizira posebne edukacije (radionice ili treninge) namijenjene studentima FOI-ja. Edukacije su zamišljene kao nadopuna redovnoj nastavi, a teme će pokrivati specijalizirana područja koja se ne obrađuju u sklopu redovne nastave.

U srijedu, 31.05.2017. u sklopu kolegija „Poslovno komuniciranje“ na stručnom studiju Primjena informacijske tehnologije u poslovanju održat će se pozvano predavanje dr.sc. Sanje Tarczay u sklopu projekta „Hrvatski znakovni jezik – provođenje izobrazbe putem interaktivnih tečajeva hrvatskog znakovnog jezika“ na kojem je Fakultet organizacije i informatike projektni partner. Predavanje će se održati u 16:00 sati u dvorani 1, zgrada FOI 2, Petra Krešimira IV 15.

U sklopu Inicijative privatnog sektora za mlade, a povodom objavljivanja knjige „365 dana(s) Dnevnik za postizanje osobnih ciljeva“, Hrvatska udruga poslodavaca na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu (dvorana 6), u utorak, 23. svibnja 2017. u 14 sati organizira predavanje NJ.E. gđe. Tanye Dimitrove, veleposlanice Republike Bugarske u Republici Hrvatskoj pod nazivom „Kako otkriti svoju misiju?“.

U srijedu 17. svibnja 2017. godine u dvorani 3 u sklopu predmeta na diplomskom studiju „Napredne Web tehnologije i servisi“ održava se tradiocionalni „Dan struke na NWTiS-u“.

16.05.2017, 15:17

U srijedu, 17.05.2017. godine u sklopu predavanja na kolegiju Poslovno komuniciranje“ na stručnom studiju Primjena informacijske tehnologije u poslovanju“ održat će se predavanje Anamarije Bunić iz Volonterskog centra Zagreb u kojem će predstaviti detalje kampanje „Volontiraj i proputuj svijet“. Predavanje će se održati u 16:00 sati u dvorani 1, zgrada FOI 2, Petra Krešimira IV 15.

15.05.2017, 12:53

Objavljen je 1. krug natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za period od 3. srpnja 2017.- 1. siječnja 2018. Rok za prijave je 29. svibnja 2017. godine (postoji mogućnost i ranijeg zatvaranja natječaja u slučaju ranijeg isteka predviđenih sredstava).

Radi održavanja FOI Core natjecanja obavještavamo studente da će u srijedu, 3. svibnja 2017. godine doći do promjena u mjestu održavanja nastave za pojedine studije. Promjenu mjesta održavanja nastave možete provjeriti ovdje.

U srijedu, 3. svibnja 2017. godine u sklopu kolegija Poslovno komuniciranje na stručnom studiju Primjena informacijske tehnologije u poslovanju održat će se javno predavanje  Blanke Lasić iz poduzeća MINDIST pod nazivom „Selekcijski postupak pod povećalom“. Predavanje će se održati u 16:00 sati u dvorani 1, zgrada FOI 2, Petra Krešimira IV 15.

26.04.2017, 16:06

Izborno povjerenstvo za provođenje Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje obavijest o biračkim mjestima za Studentske izbore koji će se održati 28. i 29. ožujka 2017. godine.