Zgrada FOI

Uoči početka nove akademske godine 2021./2022., u petak, 24. rujna 2021. na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu (FOI 1, Pavlinska 2) bit će održano uvodno predavanje za brucoše, odnosno studente prve godine preddiplomskih studija FOI-ja (Informacijski i poslovni sustavi, Ekonomika poduzetništva i Primjena informacijske tehnologije u poslovanju).

IP Amsterdam

U sklopu programa Erasmus Blended Intensive Programme (BIP) otvorena je mogućnost za sudjelovanjem 3 studentice/studenta preddiplomskih studija FOI na šestotjednom intenzivnom programu iz područja održivih i uključivih inovacija (Global Build! Sustainable and Inclusive Innovation) u Amsterdamu.

rokovi za završetak studija ak.god. 2021-2022

Studenti koji žele završiti studij u akademskoj godini 2020./2021. trebaju najkasnije do 20. rujna 2021. godine do 13:00 sati imati položene sve ispite te potvrđenu izjavu o izvornosti i predaji finalne verzije završnog / diplomskog rada (u sustavu FOI Radovi - korak 9. u proceduri). Završni / diplomski rad treba biti obranjen do 30. rujna 2021.

najava nastava 2021

Poštovane studentice i studenti, na početku nove akademske godine 2021./2022. želimo vam puno uspjeha, a našim brucošima upućujemo dobrodošlicu na FOI.

Upisi u više godine 2021.

U nastavku pročitajte više informacija i detaljnije upute o upisima u više godine studija Fakulteta organizacije i informatike.

ak. kalendar. FOI 2021./2022.

Poštovane kolegice i kolege, objavljen je novi akademski kalendar za sve studije FOI-ja za akademsku godinu 2021./2022. Početak nastave predviđen je za 27. rujna 2021., a o načinu izvođenja nastave i rasporedu informacije će biti objavljene uskoro.

popis 2021 vizual

Javni poziv za prijave za posao popisivača i kontrolora u drugaoj fazi provedbe Popisa stanovništva.

Konferencija OštraŠtikla koju organizira AIESEC samo što nije tu. Zato otvaramo prijave kako bi nam se što više ljudi moglo pridružiti.

Odlukom Senata Sveučilišta u Zagrebu, sa sjednice održane 18. svibnja 2021. objavljen je Natječaj za za dodjelu 56 neiskorištenih stipendija redovitim studentima Sveučilišta u Zagrebu stradalima u potresima tijekom 2020. godine.

AI lab graphics

27. svibnja 2021. godine u 19 h bit će održan drugi u nizu seminara u online okruženju platforme Big Blue Button: https://bbb.foi.hr/b/bog-oqm-zzd-edf.