Velik interes mladih za publikaciju FOI-ja 'Započni karijeru u pravom smjeru'

Najnovija tiskana publikacija Fakulteta organizacije i informatike "Započni karijeru u pravom smjeru" nastala u suradnji s bivšim (alumni) studentima u sklopu europskog projekta Study4Career, predstavljena je danas, 2. studenog 2022., na FOI-ju u Varaždinu. Publikacija u kojoj su autori nastojali obuhvatiti sva atraktivna zanimanja za studente FOI-ja na današnjem tržištu rada, pobudila je velik interes mladih te je današnjem predstavljanju prisustvovalo oko dvjesto učenika Elektrostrojarske škole Varaždin (MEC) te studenata i nastavnika Fakulteta. Publikacija je dostupna u CPSRK-u i na poveznici.

Prilika za studente - IC4HEDS – prijava na programe intezivnog učenja

Zainteresirani ste za nove prilike, nova znanja, putovanja i poznanstva? Projekt IC4HEDS će vam to omogućiti, a najbolje od svega programi koji će se izvoditi prilagođeni su studentima svih smjerova! U sklopu projekta IC4HEDS, financiranog putem Interreg programa prekogranične suradnje Mađarska Hrvatska, izvoditi će se dva programa intenzivnog učenja te svi imaju mogućnost osvojiti 4 ECTS bodova. Svi zainteresirani za ovaj program mogu se prijaviti putem forme koja je dostupna OVDJE

Radionica - Alati Internet marketinga – upute za upotrebu
IC4Heds logo

Tehnološko-inovacijski centar Međimurje (TICM) za studente Fakulteta organizacije i informatike Varaždin u okviru projekta IC4HEDS organizira radionicu za usvajanje novih praktičnih znanja u području internet marketinga. Radionica će se održati u petak 8.10.2021. u multimedijalnoj dvorani TICM-a, s početkom u 9:00 sati.

Prilika za studente - IC4HEDS – prijava na programe intezivnog učenja
IC4Heds logo

Zainteresirani ste za nove prilike, nova znanja, putovanja i poznanstva? Projekt IC4HEDS će vam to omogućiti, a najbolje od svega programi koji će se izvoditi prilagođeni su studentima svih smjerova!U sklopu projekta IC4HEDS, financiranog putem Interreg programa prekogranične suradnje Mađarska Hrvatska, izvoditi će se dva programa intenzivnog učenja te svi imaju mogućnost osvojiti 4 ECTS bodova. Svi zainteresirani za ovaj program mogu se prijaviti putem forme koja je dostupna OVDJE.

Seminar - "Big data + analiza sentimenta"

8. travnja 2021. goidne u 19:00 sati održat će se prvi u nizu seminara koji organizira Laboratorij za umjetnu inteligenciju (AI Lab) na temu "Big data + analiza sentimenta". Seminar će se održati na daljinu putem BBB sustava za videokonferencije.