Studenti i nastavnice s FOI-ja i ove godine sudjelovali na FON Summer school

U razdoblju od 15. do 19. srpnja 2024. šestero studenata Fakulteta organizacije i informatike: Paula Zadravec i Patrik Klarić (prijediplomski studij Informacijski i poslovni sustavi), Antonija Munjeković, Ivan Šešić i Lara Štefek (prijediplomski studij Ekonomika poduzetništva) te Tea Kučadi (diplomski studij Ekonomika poduzetništva), zajedno s nastavnicama Jelenom Gusić Munđar, mag. math. i Tenom Jagačić, mag. oec., sudjelovali su na ljetnoj školi partnerskog Fakulteta organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu - FON Summer School 2024. Ova ljetna škola održana je na kampusu FON-a u Beogradu, a ovogodišnja tema bila je "Sustainable practice in the financial industry".

Otvoren natječaj za studente za sudjelovanje u Kombiniranom intenzivnom programu u organizaciji partnerskog sveučilišta iz Amsterdama
IP Amsterdam

U sklopu programa Erasmus Blended Intensive Programme (BIP) otvorena je mogućnost za sudjelovanjem 3 studentice/studenta preddiplomskih studija FOI na šestotjednom intenzivnom programu iz područja održivih i uključivih inovacija (Global Build! Sustainable and Inclusive Innovation) u Amsterdamu.