Dekanica Fakulteta organizacije i informatike predstavlja FOI na EFMD 2024 konferenciji

Dekanica Fakulteta organizacije i informatike prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa sudjeluje na prestižnoj EFMD 2024 konferenciji, koja se održava od 6. do 7. veljače u Amsterdamu.

Želite li steći iskustva međunarodne razmjene u Americi? Otvorene su prijave za 12. Studentski simpozij u SAD-u

Pozivamo vas da se prijavite na natječaj za studentsku razmjenu u Americi u okviru 12th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context, koji će se održati od 10. do 20. srpnja 2024. u Sjedinjenim Američkim Državama. Ovogodišnji tradicionalni 12. Studentski simpozij organiziramo u suradnji s partnerskim Sveučilištima University of Cincinnati, OH, USA i Indiana State University, IN, USA.

Pozvano predavanje Ivane Marinković, EFMD global network direktorice za centralnu i istočnu Europu

U utorak, 9. siječnja 2024. s početkom u 9:00 sati u dvorani 2 (FOI 2) bit će održano pozvano predavanje Ivane Marinković, EFMD Global Network, direktorice za centralnu i istočnu Europu. Cilj predavanja je upoznati sudionike s važnošću i prednostima mreže EFMD Global i EFMD akreditacija. Predavanje će biti održano na engleskom jeziku.

08.01.2024, 14:14
Promovirana 473 FOI-jeva prvostupnika/ca i magistra/ica

U petak, 1. prosinca i u subotu, 2. prosinca 2023., u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu održana je svečana promocija prvostupnica i prvostupnika informatike i ekonomije te prvostupnica i prvostupnika poslovne informatike, kao i magistrica i magistara informatike i ekonomije Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike. Ove ak. godine FOI je promovirao 473 promoventa.

Svečana promocija prvostupnika i magistara FOI-ja

Promocije sveučilišnih prvostupnika, prvostupnika poslovne informatike te sveučilišnih magistara Sveučilišta u Zagrebu, Fakulteta organizacije i informatike održat će se 1. i 2. prosinca 2023. godine u Koncertnoj dvorani HNK-a Varaždin. Raspored prema studijima pogledajte u nastavku.

Održano pozvano predavanje Nikole Somine, voditelja jedinice za prodaju i marketing u društvu Eurizon Asset Management Croatia d.o.o.

U utorak 31. listopada, u sklopu kolegija Osobne financije na 2. godini prijediplomskog studija Ekonomika poduzetništva, predavanje na temu „Financijska tržišta na raskrižju: što nas čeka u budućnosti?“, održao je Nikola Somina, voditelj jedinice za prodaju i marketing u društvu Eurizon Asset Management Croatia d.o.o. U sklopu predavanja, Somina je govorio o aktualnim zbivanjima na financijskim tržištima, o visokoj inflaciji, rastu kamatnih stopa, ulaganjima u takvim uvjetima i drugo. Dodatno, istaknuo je politike FED-a i ECB-a te kretanja/očekivanja najvažnijih imovinskih klasa - dionica i obveznica.

Dobrodošlica studentima FOI-ja!

Dragi brucoši, dragi studenti,

Ovom prilikom želimo vas pozdraviti na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu! Dobro došli u zajednicu stručnjaka koja će oblikovati budućnost informacijskog društva, tehnologije, organizacije poslovanja i poduzetničkog djelovanja.

Nikad veći interes za FOI: četiri kandidata na jedno upisno mjesto, za stručni studij njih čak 12

Nikad veći interes kandidata za upis na prijediplomske studijske programe zabilježen je na FOI-ju u ljetnom roku, a samo prvog dana na studije se upisalo više od 400 brucoša. Za jedno upisno mjesto na FOI-ju interes iskazuje gotovo četvero kandidata, a za stručni studij taj omjer je daleko veći – čak 12 kandidata pretendira upisati studij poslovne informatike!

Promovirana 482 FOI-jeva prvostupnika/ca i magistra/ica

U petak, 30. lipnja i u subotu, 1. srpnja 2023., u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu održana je svečana promocija prvostupnica i prvostupnika informatike i ekonomije te prvostupnica i prvostupnika poslovne informatike, kao i magistrica i magistara informatike i ekonomije Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu. Ove godine FOI je promovirao 482 promoventa.

Sajam studentskih proizvoda studentima FOI-ja jača poduzetnički mindset

Studenti prijediplomskog studija Ekonomika poduzetništva na Fakultetu organizacije i informatike već niz godina sami osmišljavaju proizvode za tržište i 'prodaju' na Sajmu studentskih proizvoda putem aplikacije koju su razvili njihovi kolege sa studija Informacijski i poslovni sustavi.

20.06.2023, 09:56