Uvodno predavanje za brucoše u ak. godini 2022./2023.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu poziva sve studente prve godine preddiplomskih studija Informacijski i poslovni sustavi, Ekonomika poduzetništva, Informacijske tehnologije i digitalizacija poslovanja (svi centri) na uvodno predavanje za brucoše, koje će se održati ONLINE u petak, 30. rujna 2022. s početkom u 14:00 sati na ovoj ZOOM poveznici.

Objavljena prva verzija rasporeda nastave za zimski semestar ak. godine 2022./2023.

Drage studentice i studenti!

U aplikaciji FOI Nastava objavljena je prva verzija rasporeda za sljedeću akademsku godinu. Možete vidjeti raspored za odabrani studij i godinu (odaberite sve grupe i pomaknite se na datum 03. listopada 2022.). Finalni raspored bit će definiran do sredine listopada te objavljen u istoj aplikaciji.

Upisi na preddiplomske studije - jesenski rok 2022.

Upisi u prvu godinu preddiplomskih studija Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu na jesenskom roku odvijat će se isključivo online. Upisne kvote za upis na jesenskom roku objavljene su u sustavu Postani student. Prijave na preddiplomske studije Fakulteta organizacije i informatike obavljaju se putem spomenutog sustava, a više detalja pročitajte u nastavku.

Promocije prvostupnika i magistara FOI-ja

Promocije sveučilišnih i stručnih prvostupnika te sveučilišnih magistara Fakulteta organizacije i informatike održat će se 1. i 2. srpnja 2022. godine u HNK Varaždin. Raspored prema studijima pogledajte u nastavku.

Prijavite se na program „Seeds for the Future" i upoznaj najmoderniju tehnologiju tvrtke Huawei

Otvoren je natječaj za program „Seeds for the Future" - online program obrazovanja i obuke usmjerenog na industriju, inovacije i tehnologiju. Više u nastavku...

Studenti osmislili rješenja za pametna parking mjesta i predviđanje temperature zraka

Rješavanje problema iz prakse u IT tvrtkama za studente varaždinskog Fakulteta organizacije i informatike nije novost – primjena je to učenja temeljenog na radu i rješavanju problemskih zadataka, koje FOI primjenjuje u sklopu svoje redovite nastave već nekoliko godina. No za ove dvije grupe studenata, varaždinska IT tvrtka Mobilisis osmislila je dva vrlo zahtjevna problemska zadatka sa stvarnom primjenom na komercijalnom tržištu. Skupina od četvero studenata osmislila je pametno rješenje za parkirna mjesta na području grada Dubrovnika, dok je druga četvorka uspješno realizirala projekt predviđanja temperature zraka koristeći tehnologiju pametnih temperaturnih štapova.

Promovirano 538 FOI-jevih prvostupnika/ca i magistara/ica

U petak i u subotu, 1. i 2. srpnja 2022., u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu održana je svečana promocija prvostupnica i prvostupnika informatike i ekonomije te stručnih prvostupnica i prvostupnika poslovne informatike, kao i magistrica i magistara informatike i ekonomije Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu. Ove godine FOI je promovirao 538 promovenata.

Rotary Club Varaždin dodijelio nagrade za izvrsnost i studentima FOI-ja
Nagrađeni studenti - Rotary Club

Na prigodnoj svečanosti u Županijskoj palači, dodijeljene su Nagrade za izvrsnost prof dr. sc. Franjo Ruža Rotary Cluba Varaždin. Ove ih je godine dobilo 12 učenika srednjih škola i 15 studenata, a među kojima su i studenti i studentice Fakulteta organizacije i informatike.

Studenti FOI-ja u posjeti partnerskim poduzećima i Tehnološkom parku Varaždin

Studenti Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), koji studiraju na 3. godini preddiplomskog studija Informacijski i poslovni sustavi u srijedu, 19. siječnja i u petak, 21. siječnja su posjetili partnerska poduzeća CROZ, Northwest Agency, Infinum te Tehnološki park Varaždin (TPV)

25.01.2022, 15:35
Prilika za studente - IC4HEDS – prijava na programe intezivnog učenja