Jačanje međunarodnih veza s Fakultetom menadžmenta i informatike iz Žiline

Tijekom proslave Dana Fakulteta i 61. obljetnice Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, izv. prof. dr. sc. ing. Peter Márton odlikovan je prestižnom poveljom 'Prijatelj FOI-ja' koje mu je dodjelilo Fakultetsko vijeće FOI-ja. Ova prestižna godišnja nagrada ističe iznimne doprinose međunarodnih suradnika FOI-ja i njihove napore u jačanju čvrstih veza s našom institucijom.

Studijski posjet izv. prof. dr. sc. Kuntal Bhattacharyya iz Indiana State University Scott College of Business Fakultetu organizacije i informatike

Izvanredni profesor dr. sc. Kuntal Bhattacharyya s Indiana State University Scott College of Business nedavno je završio obiman studijski posjet Sveučilištu u Zagrebu, Fakultetu organizacije i informatike (SUZG FOI) u sklopu bilateralnog sporazuma između Indiana State University i Sveučilišta u Zagrebu.

Gostujuća predavanja prof.dr.sc. Violete Vidaček Hainš na Indiana State University u Terre Haute u SAD-u

Prof. dr. sc. Violeta Vidaček Hainš boravi kao gostujuća profesorica (2. srpnja - 13. kolovoza 2023.) na Indiana State University-ju u SAD-u, gdje drži nastavu i ispite na kolegiju Business Report Writing na Scott College of Business te kolegama prezentira projektna iskustva i istraživačke rezultate.

Nastavnici s FOI-ja u po drugi puta organizirali Erasmus+ kombinirani (blended) intenzivni program (BIP) „Transform to sustain: Sustainable future enabled by digital transformation“

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu organizirao je i koordinirao Erasmus+ kombinirani (Blended) intenzivni program (BIP) „Transform to sustain: Održiva budućnost omogućena digitalnom transformacijom“. Ovaj BIP održan je drugu godinu za redom, na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Splitu, uz sudjelovanje još većeg broja međunarodnih partnera.

Mogućnosti ostvarenja mobilnosti u sklopu CEEPUS programa

FOI je partner u čak 3 CEEPUS mreže, u sklopu kojih su moguće mobilnosti na partnerska Sveučilišta, ali i bilo koje drugo Sveučilište unutar država članica CEEPUS programa. Istražite mogućnosti i prijavite se!

FOI INTERNATIONAL DAYS 2023 - program

Sa zadovoljstvom najavljujemo jubilarne, petnaeste po redu Dane međunarodne suradnje na Fakultetu organizacije i informatike – FOI International Days 2023 koji će se održati od 10. do 12. svibnja 2023. te vas pozivamo da nam se pridružite!

FOI uspješno sudjelovao na Erasmus BIP programu u Kranju

U organizaciji Fakulteta za organizacijske znanosti Sveučilišta u Mariboru uspješno je održana druga ljetna škola pod nazivom "2nd International Summer School: Organization, Management and Society" - FOV 2022. od 5. do 23. rujna 2022. godine. Zbog kombiniranog onsite i online dijela, ljetna škola izvodila se kao Erasmus+ kombiniran intenzivni program (blended intensive programmes - BIP).  U sklopu BIP programa sufinanciranog od strane Sveučilišta u Zagrebu, u ljetnoj školi je sudjelovala asistentica Antonela Čižmešija, mag. inf. koja je održala predavanje od pod nazivom „Developing Information Literacy Skills and Soft Skills for the Workplace“.

Održani Dani međunarodne suradnje na FOI-ju 2022.

Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu su se u organizaciji Ureda za međunarodnu suradnju FOI-ja i ove godine, 26. i 27. svibnja, održavali tradicionalni Dani međunarodne suradnje – FOI International Days 2022.

Preporuka FOI-ja o postupanju u cilju orgraničenja širenja koronavirusnih infekcija

Prema Preporuci postupanja za Sveučilište u Zagrebu kod studenata koji dolaze iz stranih zemalja: Specifične mjere zaštite vezano uz nCoV bolesti (COVID-19), kojeg je dana 25. veljače 2020. izdao Hrvatski zavod za javno zdravstvo te preporukama Ministarstva zdravstva i Ministarstva znanosti i obrazovanja, u vezi s postupanjem u cilju ograničenja širenja koronavirusnih (SARS-CoV-2) infekcija, Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu donosi preporuke za postupanje, koje možete pročitati u nastavku.