Natječaj za studente – Ljetna škola na FON-u u Beogradu

Studenti Fakulteta organizacije i informatike i ovo ljeto imaju prilike sudjelovati na FON Summer School 2024. Ljetna škola naziva “Sustainable Practice in the Financial Industry” održat će se na kampusu Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu od 15. do 19. srpnja 2024. godine. Rok za prijavu je 29. ožujka 2024.

Studenti i zaposlenici FOI-ja posjetili Fakultet organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu

Čak 24-ero studenata i 9-ero djelatnika Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike posjetilo je Fakultet organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu u periodu od  5. do 7. ožujka 2024. godine.

Prof. dr. sc. Aruna Chandra s američkog sveučilišta Indiana State University je gošća predavačica na FOI-ju

Prof. dr. sc. Aruna Chandra s američkog sveučilišta Indiana State University, Scott College of Business gošća je predavačica na FOI-ju, gdje je u utorak, 12. ožujka 2024. održala i pozvano predavanje studenticama i studentima te zainteresiranim nastavnicima na temu Developing an entrepreneurial Mindset”.

Na FOI-ju boravili studenti i nastavnice s američkog Penn State-a

Fakultet organizacije i informatike je od 7. do 8. ožujka 2024. godine ugostio studente i nastavnice s prestižnog američkog sveučilišta Penn State.

FOI International Days 2024 ove godine od 15. do 17. svibnja 2024.

Ovogodišnji dani Međunarodne suradnje na FOI-ju održavat će se od 15. do 17. svibnja 2024. Više informacija uskoro!

Želite li steći iskustva međunarodne razmjene u Americi? Otvorene su prijave za 12. Studentski simpozij u SAD-u

Pozivamo vas da se prijavite na natječaj za studentsku razmjenu u Americi u okviru 12th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context, koji će se održati od 10. do 20. srpnja 2024. u Sjedinjenim Američkim Državama. Ovogodišnji tradicionalni 12. Studentski simpozij organiziramo u suradnji s partnerskim Sveučilištima University of Cincinnati, OH, USA i Indiana State University, IN, USA.

Održan 8. Erasmus+ info dan za studente

U četvrtak, 25. siječnja 2024. godine Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja održao je 8. po redu Erasmus+ info dan. I ove godine su studenti FOI-ja su imali prilike saznati sve o mogućnostima za mobilnost kroz Erasmus+ program koja su im na raspolaganju te čuti iskustva svojih kolega koji su sudjelovali u mobilnostima.

Natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Poljskoj

Otvoren je natječaj za prijavu studenata i nastavnika na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom “Educating for Global Competence” kojeg organizira University of Economics in Katowice iz Poljske. Program će se održati kombinirano tijekom travnja i svibnja 2024. Godine.

Finalni tjedan održat će se od 6. do 10. svibnja 2024. godine u gradu Katowice u Poljskoj. Rok za prijavu je utorak, 16. siječnja 2024.

Jačanje međunarodnih veza s Fakultetom menadžmenta i informatike iz Žiline

Tijekom proslave Dana Fakulteta i 61. obljetnice Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, izv. prof. dr. sc. ing. Peter Márton odlikovan je prestižnom poveljom 'Prijatelj FOI-ja' koje mu je dodjelilo Fakultetsko vijeće FOI-ja. Ova prestižna godišnja nagrada ističe iznimne doprinose međunarodnih suradnika FOI-ja i njihove napore u jačanju čvrstih veza s našom institucijom.

Vijest o Fakultetu organizacije i informatike objavljena u glasilu Indiana State University "ISU today" u SAD-u

Vijest o posjeti izv. prof. dr. sc. Kuntalu Bhattacharyya s Indiana State University Scott College of Business objavljena je u službenom glasniku tog Sveučilišta. Zahvaljujemo još jednom profesoru na posjeti!