Uspješna 28. Smotra Sveučilišta u Zagrebu - najveća sajamska manifestacija za maturante u Hrvatskoj

Smotra Sveučilišta u Zagrebu - najveća i najdugovječnija manifestacija u Hrvatskoj za maturante, buduće i sadašnje studente - i ove se godine, od 9. do 11. studenoga 2023., u četvrtak, petak i subotu, održavala na Zagrebačkom velesajmu. Bogat program predstavljanja pripremio je i FOI-jev tim i zainteresirao brojne posjetitelje!

Tribina o upisima na diplomske studije FOI-ja

Pozivamo sve studentice i studente na informativnu tribinu o upisima na diplomske studije FOI-ja (Diplomski studij informatike i Diplomski studij Ekonomika poduzetništva), koja će biti održana u četvrtak, 24. kolovoza 2023. u 11:00 sati putem online platforme BBB. Pristupiti mogu svi zainteresirani pojedinci koji žele upisati diplomske studije na FOI-ju putem ove poveznice. Broj mjesta za tribinu nije ograničen.

Nikad veći interes za FOI: četiri kandidata na jedno upisno mjesto, za stručni studij njih čak 12

Nikad veći interes kandidata za upis na prijediplomske studijske programe zabilježen je na FOI-ju u ljetnom roku, a samo prvog dana na studije se upisalo više od 400 brucoša. Za jedno upisno mjesto na FOI-ju interes iskazuje gotovo četvero kandidata, a za stručni studij taj omjer je daleko veći – čak 12 kandidata pretendira upisati studij poslovne informatike!

FOI i EFZG pokreću zajednički doktorski studij "Upravljanje digitalnim inovacijama"

Na temu pokretanja združenog doktorskog studija „Upravljanje digitalnim inovacijama“ Fakulteta organizacije i informatike (FOI) i Ekonomskog fakulteta Zagreb (EFZG), u Varaždinu je na FOI-ju u ponedjeljak, 10. srpnja 2023., održan radni sastanak vodstva i nastavnika dvaju fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Predloženi studij povezuje ekonomiju i informacijske znanosti čime se potiče stvaranje novih interdisciplinarnih znanja stručnjaka na nacionalnoj i međunarodnoj razini.

Prilika za studentski posao na upisima u 1. godinu prijediplomskih studija

Tijekom upisa u 1. godinu prijediplomskih studija tražimo FOI studente koji bi pružali online podršku u BBB sobi namijenjenoj za upite vezano uz postupak upisa. Studenti bi fizički trebali biti prisutni na Fakultetu u dvorani 10 (FOI 1, Pavlinska 2), istovremeno po dvoje studenata. Studentima će biti objašnjeno kako radi aplikacija za upise i bit će upoznati s procedurom i odgovorima na potencijalna pitanja te u stalnom kontaktu sa studentskom referadom.

11.07.2023, 08:12
Dan otvorenih vrata okupio srednjoškolce Sjeverozapadne i Središnje Hrvatske

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu je u četvrtak, 27. travnja 2023., održao svoj DAN OTVORENIH VRATA (DOV 2023). Nakon višegodišnje pauze zbog pandemije koronavirusa i održavanja događanja isključivo online, ovogodišnje izdanje DOV-a održano je uživo, na lokaciji FOI 1 (Pavlinska 2) i FOI 3 (Vila Oršić). Program je bio dio nacionalne manifestacije Festival znanosti 2023.

U tijeku prijave za novi cilus Drone Pilot Akademije

Upisujemo drugu generaciju polaznika DRONE PILOT AKADEMIJE (DPA) koju FOI provodi u suradnji s Europskim Talent Centrom Hrvatska – Centrima izvrsnosti Varaždinske županije te uz potporu Hrvatske agencije za civilno zrakoplovstvo. Prijave su otvorene ovdje do 15. rujna 2022.

Tribina o upisima na diplomske studije FOI-ja

Pozivamo sve studentice i studente na informativnu tribinu o upisima na diplomske studije FOI-ja (Diplomski studij informatike i Diplomski studij Ekonomika poduzetništva), koja će biti održana u četvrtak, 7. srpnja 2022. u 10:00 sati putem online platforme BBB. Pristupiti mogu svi zainteresirani pojedinci koji žele upisati diplomske studije na FOI-ju putem ove poveznice. Broj mjesta za tribinu nije ograničen.

Virtualni Dani otvorenih vrata FOI-ja 2022. - utorak, 26. travnja 2022.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu ove godine u mjesecu travnju, u dva termina, održava svoje virtualne Dane otvorenih vrata (DOV). Događaj je otvoren za sve zainteresirane sudionike.

05.04.2022, 10:53
Smotra Sveučilišta u Zagrebu 2021 - FOI Online
Smotra 2021 vizual

Poštovane učenice i učenici, Fakultet organizacije i informatike (FOI) Sveučilišta u Zagrebu u petak, 26. studenog 2021. godine, predstavlja svoje studijske programe u sklopu Smotre Sveučilišta 2021 u Zagrebu!

16.11.2021, 08:30