Tema E-sporta na ovogodišnjoj Dignet Days konferenciji

Dignet Days - ovogodišnja poslovno-tehnološka konferencija DignetSoftwarea na kojoj se moglo čuti mnoštvo informacija o raznim novim tehnologijama i novim idejama na području poslovnog softvera održana je proteklog četvrtka, 19. listopada 2023. u Zagrebu. Kao i prethodnih godina, tvrtka organizator, Dignet Software, ugostila je vrhunske stručnjake na području poslovnog softvera, ali i povezanih područja poput financija, dark weba i sličnog, koji su održali predavanja i podijelili svoja iskustva. Jedan od predavača bio je dr. sc. Damir Vučić s Fakulteta organizacije i informatike (SUZG FOI).

23.10.2023, 14:35
Održane 5. sportske igre studenata sjeverozapadne Hrvatske

U subotu 3. lipnja 2023., u organizaciji Studentskog zbora i Sportske udruge Fakulteta organizacije i informatike, održao se još jedan sportski događaj na četiri lokacije u gradu Varaždinu.