Usavršavanje u području javne nabave (23. siječnja 2023. godine)

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu dana 23. siječnja 2023. godine organizira cjelodnevno usavršavanje u području javne nabave.

Usavršavanje u području javne nabave (19. prosinca 2022. godine)

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu dana 19. prosinca 2022. godine organizira cjelodnevno usavršavanje u području javne nabave.

Izobrazba u području javne nabave (24.11.2021. - 11.12.2021.)
novac i olovke

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pismenom ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje se certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Održan program usavršavanja iz područja javne nabave

U četvrtak, 21. lipnja 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike, održano je redovno usavršavanje za potrebe održavanja certifikata iz područja javne nabave. Usavršavanje je odobreno od strane Uprave za politiku javne nabave pri Ministarstvu gospodarstva, poduzetništva i obrta.