Poziv za prijavu na program edukacija iz poduzetničkih vještina

Poštovane kolegice i kolege, otvoren je drugi poziv za prijave za program edukacija iz poduzetničkih vještina u okviru projekta Women in Business kojeg provodi Tehnološki park Varaždin u suradnji s partnerima iz Dunavske regije. Više detalja pročitajte u nastavku.

19.08.2020, 09:36
Odobren projekt Udruge Zamisli „Prilagodba literature za slijepe i slabovidne studente 6“

Fakultet organizacije i informatike je projektni partner na projektu Prilagodba literature za slijepe i slabovidne studente 6.

FOI uvodi obaveznu stručnu praksu i na preddiplomsku razinu sveučilišnog studija

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu među prvim je javnim visokim učilištima u Hrvatskoj koji sredstvima iz europskog projekta uvodi sustav obavezne stručne prakse na preddiplomsku razinu sveučilišnog studija. Radi se jednom od glavnih ciljeva projekta Study4Career, kojim je FOI osigurao gotovo 4 milijuna kuna za unapređenje postojećeg i uvođenje novog modela stručne prakse za studente preddiplomskog studija Informacijski sustavi i Poslovni sustavi.

Poziv na radionicu u okviru projekta Pravo IT(i)

Poštovane kolegice i kolege, pozivamo vas na radionicu u okviru projekta Pravo IT(i) čiji je cilj pravno opismenjavanje studenata FER-a i FOI-ja u domeni informacijskih tehnologija. Naglašavamo da je prijevoz autobusima osiguran za oba dana, no potrebno se prijaviti na linku koji donosimo u nastavku. Broj mjesta je ograničen.

Projekt ‘DigiTelling’ – otvorene prijave za program mentoriranja videoigara

U sklopu novog projekta DigiTelling u organizaciji Goethe-Instituta Kroatien i Institut français de Croatie, koji se provodi tijekom 2020. godine u okviru Francusko-njemačkog kulturnog fonda pod kustoskim vodstvom Srđana Laterze, pokreće se prvi regionalni program mentoriranja inovativnih indie videoigara. U okviru projekta, uspostavljena je suradnja s projektom Edu4Games, na kojem je i FOI partner. Više pročitajte u nastavku!

02.03.2020, 14:57
B.A.R.I.C.A.- umjetna inteligencija u funkciji asistencije studentima

Tim znanstvenika i studenata s Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu (FOI) na čelu s izv. prof. dr. sc. Markusom Schattenom stvorio je B.A.R.I.C.A.-u – umjetnu inteligenciju koja je osmišljena kao asistentica za pomoć studentima Fakulteta, pružajući im korisne informacije o mjestu u učionici, profesorima i rasporedu.

15.01.2020, 13:34