Uključivanje u aktivnosti - sport i e-sport

Pozivamo nove i stare generacije FOI-jevaca da se uključe u neku od sportskih ili esportskih ekipa koje djeluju na FOI-ju.

Na Fakultetu po prvi puta održan FOI MINI kamp
Fakultet organizacije i informatike ove je godine po prvi put za osnovnoškolce - djecu svojih zaposlenika organizirao FOI MINI ljetni kamp. Djeca su tijekom posljednja dva tjedna, od 27. lipnja do 8. srpnja 2022., kreativno i korisno iskoristila dio svojih ljetnih praznika, a pritom su naučila i nešto novo, dok su se roditelji mogli za to vrijeme bezbrižno prepustiti svojim radnim obavezama.

08.07.2022, 14:24
U Gradu Varaždinu upriličen prijam za profesora Damira Vučića

U Gradskoj vijećnici Grada Varaždina danas, 30. lipnja 2022. godine, održan je prijam za profesora tjelesne i zdravstvene kulture na Fakultetu organizacije i informatike i predsjednika Sportske udruge FOI-ja Damira Vučića.

30.06.2022, 14:39
Čak 31 medalja u sportu ove akademske godine za FOI

Sjajne sportske rezultate na najvažnijim sportskim natjecanjima osvojili su studenti, ali i zaposlenici varaždinskog Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu. Studentice i studenti u tekućoj su akademskoj godini 2021./2022. u Varaždin donijeli 8 zlatnih, 11 srebrnih te 4 brončane medalje, a zaposlenici još 7 zlatnih i jednu srebrnu medalju. Važno je reći da se studenti FOI-ja ne natječu samo u sportskim, već i na e-sportskim natjecanjima, i to u nekoliko disciplina.

14.06.2022, 12:09
Sportska ekipa FOI-ja ostvarila ukupnu pobjedu na 22. sindikalnim sportskim igrama
ekipa sindikalnih sportskih igara s nagradama

Sportska ekipa sindikalne podružnice FOI-ja, ove se je godine s 22. sindikalnih igara Nezavisnog sindikata znanosti i visokog obrazovanja, koje su održane u Rovinju od 25. do 29. svibnja, opet vratila sa prijelaznim peharom koji se dodjeljuje najboljoj podružnici po ukupnom broju osvojenih bodova u 16 različitih disciplina.

01.06.2022, 12:25
FOI ekipa odlična na UniSport ZG Esports i futsal natjecanjima

FOI Esports ekipa proteklog je vikenda sudjelovala na UniSport ZG natjecanjima i postigla zapažen uspjeh, a ekipa futsala je prošla u daljnju fazu UniSport futsal lige (knockout fazu) s najvišim mogućim plasmanom u skupini A.

14.02.2022, 13:11