Predstavljanje knjige Upravljanje rizicima: teorijski koncepti i primjena u poslovnoj praksi

Čast nam je pozvati Vas na predstavljanje knjige „Upravljanje rizicima: teorijski koncepti i primjena u poslovnoj praksi“ autorica prof. dr. sc. Danijele Miloš Sprčić (Ekonomski fakultet u Zagrebu) i dr. sc. Ivane Dvorski Lacković (Fakultet organizacije i informatike u Varaždinu) koje će se održati 6. lipnja 2023. godine na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu u 12:00 sati (dvorana 3).

FOI kao partner na projektu eŠkole predstavio rezultate digitalne zrelosti škola na konferenciji CUC 2023

'Era digitalne zrelosti' bila je tema ovogodišnje konferencije u  organizaciji CARNET-a, koja se održava od 26. do 28. travnja u Rovinju.

Na FOI-ju promovirana knjiga „Osnove javnog menadžmenta“ grupe autora i urednice prof. dr. sc. Ruže Brčić

Na Fakultetu organizacije i informatike danas, 24. ožujka 2023., održana je promocija knjige „OSNOVE JAVNOG MENADŽMENTA“ skupine autora i urednice prof. dr. sc. Ruže Brčić. Promocija je osim koautora i recenzenata, okupila predstavnike iz akademskog i gospodarskog sektora.

ZAVRŠNA KONFERENCIJA PROJEKTA TEACH4EDU4

U petak, 10. ožujka 2023. s početkom u 10:00 sati, održat će se završna konferencija (događaj s multiplicirajućim učinkom) projekta TEACH4EDU4 (Accelerating the transition towards Edu 4.0 in HEIs). Projekt "Accelerating the transition towards Edu 4.0 in HEIs", Erasmus+ programa KA2 - Cooperation for innovation and the exchange of good practices započeo je sa provođenjem u studenom 2020. godine, a završava u svibnju 2023., nakon 30 mjeseci provođenja.

Znanstvenici i istraživači FOI-ja u stvaranju novog pristupa istraživanju otvorenih podataka

Šest fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i dva inozemna zajedno su proveli projekt ‘Twinning Open Data Operational – TODO‘, kojim su otvorene nove mogućnosti za istraživanje primjene otvorenih podataka.