Asistentica dr. sc. socio. Nikolina Posarić obranila svoj doktorski rad

U četvrtak, 2. svibnja 2024. godine, asistentica dr. sc. socio. Nikolina Posarić obranila je svoj doktorski rad pod nazivom „Klima uslužnosti u funkciji povećanja organizacijskog građanskog ponašanja u malim hrvatskim poduzećima" (Stewardship climate in the function of increasing organizational citizenship behavior in small Croatian companies) na Doktorskom studij Ekonomija i poslovna ekonomija na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu. Doktorat je obranila najvišom ocjenom summa cum laude!

FOI Alumni dan uz 15 godina alumni udruge FOI-ja

Povodom 15 godina od osnivanja alumni udruge, Fakultet organizacije i informatike s ponosom najavljuje godišnji FOI Alumni dan, koji će se održati u utorak, 28. svibnja 2024. godine, u prostorijama FOI 1 na adresi Pavlinska 2 u Varaždinu s početkom u 16:30 sati. Okosnica događanja bit će okrugli stol s istaknutim alumnijima FOI-ja te umrežavanje i druženje bivših studenata, nastavnika i prijatelja Fakulteta.

Uključite se u projekt Iskustvo zlata vrijedi

Poslovni dnevnik već tradicionalno putem društveno odgovornog projekta “Iskustvo zlata vrijedi” spaja partnere poslodavce sa studentima s invaliditetom s ciljem omogućavanja prakse i lakšeg zapošljavanja u budućnosti. Više o projektu pročitajte u nastavku, a prijavite se putem ove poveznice.

Otvoren je natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Sloveniji

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intezivni program (BIP) pod nazivom »Organization, Management, & Society«, kojeg organizira Sveučilište u Mariboru. Fizički dio održat će se u Kranju na Fakultetu organizacijskih znanosti od 2. do 7. rujna 2024., a može sudjelovati do 4-ero studenata te 2 nastavnika FOI-ja.Rok za prijavu je 10. svibnja 2024.

Emerald - objava radova u časopisima u otvorenom pristupu bez troškova objave

U sklopu pretplate na časopise Emerald eJournals Premier, autori s afilijacijom sastavnica Sveučilišta u Zagrebu imaju mogućnost iskoristiti 11 vaučera za objavu radova u otvorenom pristupu, bez dodatnih troškova objave.
Radovi koji ispunjavaju kriterije za objavu u otvorenom pristupu su svi radovi prihvaćeni za objavu u svim časopisima u otvorenom pristupu, u hibridnim časopisima i na Emerald Open Research platformi, u periodu od 1.1.2024. do 31.12.2024. godine.

02.05.2024, 15:24
Objavljen drugi krug natječaja za stipendiranje studentskih razmjena u više zemalja izvan EU – ak. godina 2024./2025

Sveučilište u Zagrebu objavljuje drugi krug natječaja za studentske razmjene u ak. godini 2024./2025. u okviru bilateralne međunarodne razmjene na sveučilištima u Čileu, Kini, Meksiku, SAD-u i Tajvanu.

Informativni dan programa Obzor Europa na Fakultetu organizacije i informatike

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike (FOI) zajedno s Agencijom za mobilnost i programe EU-a (AMPEU) te Ministarstvom znanosti i obrazovanja, organizira Informativni dan programa Obzor Europa, koji će se održati u srijedu, 15. svibnja 2024. godine na FOI-ju u Varaždinu s početkom u 10:00 sati (FOI 1, Pavlinska 2, dvorana 10).

30.04.2024, 14:25
Na FOI-ju uskoro Dani međunarodne suradnje - FOI International Days 2024

Sa zadovoljstvom vas pozivamo da nam se pridružite na šesnaestim Danima međunarodne suradnje – FOI International Days 2024 koji će se održati od 15. do 17. svibnja 2024.

Natječaj za upis na sveučilišne specijalističke studije

Raspisani su natječaji za upis na sveučilišne specijalističke studije Menadžment poslovnih sustava, Upravljanje sigurnošću i revizija informacijskih sustava te E-učenje u obrazovanju i poslovanju.

Objavljen Natječaj za upis studenata na doktorski studij Informacijske znanosti u ak. god. 2024./2025.

Objavljen je natječaj za upis studenata na doktorski studij Informacijske znanosti za stjecanje akademskog stupnja doktora znanosti iz znanstvenoga područja društvenih znanosti, znanstvenoga polja INFORMACIJSKE ZNANOSTI.