Poziv studentima da se uključe u online FOI Student Buddy program

Želite li pomoći svojim kolegama iz inozemstva koji početkom listopada počinju studirati na FOI-ju, a zasigurno prvi puta dolaze u Varaždin i Hrvatsku? Ako je vaš odgovor da, onda je vrijeme da se prijavite u online FOI Student Buddy program.

Tvrtka Arbona daje stipendiju - prijavi se!

Jedna od vodećih digitalnih agencija u regiji s uredima u Varaždinu, Zagrebu, Rijeci i Beogradu te strateški partner FOI-ja Arbona, studentima nudi idealnu priliku za odlična studentska mjesečna primanja i sigurno zaposlenje nakon završetka faksa! Prijave su otvorene do 1. svibnja 2020. godine!

Osvoji besplatan upis u Arboninu online akademiju digitalnog marketinga

Želiš naučiti digitalni marketing uz interaktivna predavanja stručnih predavača te mnoštvo konkretnih primjera i praktičnih znanja? Upiši online akademiju digitalnog marketinga poduzeća i strateškog partnera FOI-ja Arbona i u sedam tjedana upoznaj SEO svijet, svijet Google Ads oglašavanja, Facebook i Instagram oglašavanja te alat Google Analytics. Više detalja pronađi ovdje.

Poziv studentima da se uključe u FOI Student Buddy program

Uskoro na FOI stiže nova grupa studenata iz inozemstva, a mi želimo da se u Varaždinu osjećaju dobrodošlo i prihvaćeno, a ne izgubljeno i usamljeno, stoga trebamo pomoć studenata FOI-ja. Svakom dolaznom studentu dodijelili bismo FOI Buddyija – prijavi se!