Objavljen Natječaj za upis studenata na doktorski studij Informacijske znanosti u ak. god. 2024./2025.

Objavljen je natječaj za upis studenata na doktorski studij Informacijske znanosti za stjecanje akademskog stupnja doktora znanosti iz znanstvenoga područja društvenih znanosti, znanstvenoga polja INFORMACIJSKE ZNANOSTI.

Najava 31. radionice za doktorande

U petak, 12. siječnja 2024. s početkom u 14:00h održat će se putem BBB sustava 31. radionica za doktorande. Radionica će započeti zanimljivim pozvanim predavanjem pod nazivom „Veliki jezični modeli i alati za generiranje teksta“ koje će održati prof. dr. sc. Ana Meštrović (Sveučilište u Rijeci, Fakultet informatike i digitalnih tehnologija). Nakon pozvanog predavanja doktorandice i doktorandi će prezentirat svoje istraživačke ideje.

Natječaj za upis studenata na Poslijediplomski sveučilišni doktorski studij "Informacijske znanosti"

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike raspisuje natječaj za upis studenata na Poslijediplomski sveučilišni doktorski studij „Informacijske znanosti“ za stjecanje akademskog stupnja doktora znanosti iz znanstvenoga područja društvenih znanosti, znanstvenoga polja INFORMACIJSKE I KOMUNIKACIJSKE ZNANOSTI.

FOI i EFZG pokreću zajednički doktorski studij "Upravljanje digitalnim inovacijama"

Na temu pokretanja združenog doktorskog studija „Upravljanje digitalnim inovacijama“ Fakulteta organizacije i informatike (FOI) i Ekonomskog fakulteta Zagreb (EFZG), u Varaždinu je na FOI-ju u ponedjeljak, 10. srpnja 2023., održan radni sastanak vodstva i nastavnika dvaju fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Predloženi studij povezuje ekonomiju i informacijske znanosti čime se potiče stvaranje novih interdisciplinarnih znanja stručnjaka na nacionalnoj i međunarodnoj razini.

Predstavljanje suradničkih pozicija za radna mjesta asistenata na FOI-ju

Pozivamo sve zainteresirane studente zadnje godine Diplomskog studija da nam se pridruže na predstavljanju slobodnih suradničkih pozicija za radna mjesta asistenata koje će se održati u srijedu, 21. lipnja 2023. u 15 sati u dvorani D10 na FOI1 ili online putem ove poveznice.

Popis prijavljenih pristupnika i raspored kvalifikacijskog doktorskog ispita

Objavljen je popis prijavljenih pristupnika i raspored kvalifikacijskog doktorskog ispita koji će se odražati u petak, 17. veljače 2023. godine, s početkom u 10:00 sati, u Vijećnici Fakulteta, 3. kat, Pavlinska 2, Varaždin.

Održana 28. radionica za doktorande na FOI-ju

U petak 13. siječnja 2023. održana je 28. radionica za doktorande putem BBB sustava. Radionica je započela pozvanim predavanjem koje je održao Prof. Ravishankar Sharma, Ph.D. (Zayed University, Abu Dhabi) pod nazivom „Blockchain as a Service (BaaS) for Fair-Trade - an Action Design Research Study“. Nakon pozvanog predavanja, sedam doktoranada Doktorskog studija paralelno je u dvije sekcije predstavilo svoje istraživačke ideje. Radionici je prisustvovalo više od trideset sudionika.

Kvalifikacijski doktorski ispit

Objavljen je popis prijavljenih pristupnika kvalifikacijskog doktorskog ispita koji će se odražati 11. studenoga 2022. godine s početkom u 10:00 sati na Fakultetu organizacije i informatike.

Obavijest o provođenju sveučilišnog izbornog predmeta „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“ u ak. god. 2022./2023.

U nastavku objavljujemo informacije o sveučilišnom izbornom predmetu „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“, dostupnom za upis svim studentima koji su upisani na bilo koju sastavnicu (fakultet/akademiju) Sveučilišta u Zagrebu na preddiplomskoj, diplomskoj ili poslijediplomskoj razini studija.

Privremeni rezultati izbora za Studentski zbor FOI-ja

Izborno povjerenstvo za provođenje redovnih izbora za Studentski zbor objavljuje privremene rezultate izvanrednih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.