Prijavite se na Međunarodnu konferenciju o otvorenim podacima u okviru OBZOR 2020 TODO projekta

Pozivamo vas da se prijavite na Međunarodnu konferenciju o otvorenim podacima koja će biti organizirana u okviru projekta OBZOR 2020 TODO (Twinning Open Data Operational) od 28. studenog do 2. prosinca 2022. na Pravnom fakultetu u Zagrebu. Nosiva tema konferencije je Open Data Challenges and Opportunities in Times of Crisis and Growth. Više detalja u nastavku.

Znanstvena konferencija obuhvatit će širok spektar tema o izazovima u pružanju i korištenju otvorenih podataka. Uz znanstvenike, na konferenciji će aktivno sudjelovati stručnjaci iz tijela javne vlasti i organizacija privatnog sektora, kao i korisnici otvorenih podataka i drugi zainteresirani dionici. Konferencija će se održati u hibridnom obliku (online i offline) na engleskom jeziku.

Više o konferenciji pronađite ovdje.

Cijeli poziv na konferenciju dostupan je ovdje.

Rok za podnošenje proširenih sažetaka je 30. rujna 2022. na ovoj poveznici.

Za sve upite obratite se na pdurman@pravo.hr.

Više o TODO projektu pogledajte ovdje.

ZNANSTVENI ODBOR KONFERENCIJE

izv. prof. dr. sc. Anamarija Musa, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu
izv. prof. dr. sc. Tihomir Katulić, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu
izv. prof. dr. sc. Igor Čavrak, Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu