Prijave za mobilnost studenata - Erasmus+

Objavljeno: 17.02.2016

Prijavite se na trenutno otvoreni natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus + programa ključne aktivnosti 1 za akademsku godinu 2016./2017. Krajnji rok za slanje prijave i potpune dokumentacije je 1. ožujka 2016. godine.

Ako ne znate otkud biste krenuli sastavili smo za vas detaljne upute o prijavi na natječaj.

Studentima druge godine preddiplomskog studija IPS-a ove godine možemo ponuditi olakšane prijave za Sveučilište u Portu, Sveučilište u Žilini te FERI u Mariboru putem mogućnosti priznavanja nekih predmeta s navedenih sveučilišta. Više infromacija pronađite u bookletu koji smo za vas pripremili.

Rok za slanje online prijave i predaju potpune dokumentacije u Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja je 1.ožujka 2016. (12:00 – podne = vrijeme i datum primitka!)

Za više informacija javite se u Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja ili pišite na international@foi.hr

Cjelokupni tekst natječaja možete pronaći na sljedećoj poveznici.