Predmeti koji se neće izvoditi u zimskom semestru 2016/17 - sveučilišni studiji

Objavljeno: 27.09.2016

Objavljeni su predmeti koji se neće izvoditi u zimskom semestru ak. god. 2016./17.

Temeljem broja upisanih studenata, a sukladno važećim pravilnicima o sveučilišnim studijima (15 studenata za PDS IPS i PDS EP, 8 za DS INF i DS EP), izborni predmeti na kojima se u zimskom semestru akademske godine 2016./17. nastava neće  izvoditi su:

PDS IPS

• Poslovni njemački jezik 1,
  • Njemački jezik za menadžere,
  • Sustavi temeljeni na znanju,
  • Računalno i informatičko pravo,
  • Engleski jezik za menadžere – nastava će se izvoditi konzultativno.

PDS EP

• Informacijski sustavi proizvodnje,
  • Poslovni njemački jezik 3.

DS INF

• Računalna grafika,
  • Nenasilno rješavanje sukoba,
  • Metode pretraživanja i klasificiranja informacija - nastava će se izvoditi konzultativno.

Pozivaju se studenti koji su upisali predmete koji se sukladno ovoj odluci neće izvoditi u zimskom semestru da zamijene izborni predmet s nekim drugim izbornim predmetom.

Za zamjenu izbornog predmeta studenti koriste Zamolbu za zamjenom izbornog predmeta (http://www.foi.unizg.hr/hr/content/zamolba-za-zamjenom-izbornog-predmeta) koju ispunjenu predaju u skriptarnicu.