Predmeti koji se neće izvoditi u zimskom semestru 2017./18. - sveučilišni studiji

Objavljeno: 26.09.2017

Objavljeni su predmeti koji se neće izvoditi u zimskom semestru ak. god. 2017./18.

temeljem broja upisanih studenata, a sukladno važećim pravilnicima o sveučilišnim studijima (15 studenata za PDS IPS i PDS EP, 8 za DS INF i DS EP), izborni predmeti na kojima se u zimskom semestru akademske godine 2017./18. nastava neće  izvoditi su:1. PDS IPS

• Poslovni njemački jezik 1,
  • Engleski jezik za menadžere,
  • Njemački jezik za menadžere,
  • Sustavi temeljeni na znanju,
  • Računalno i informatičko pravo,
  • Odabrane teme iz biometrije.

2. PDS EP

• Informacijski sustavi proizvodnje,
  • Poslovni njemački jezik 3.

3. DS INF

• Metode pretraživanja i klasificiranja informacija,
  • Organizacijska teorija,
  • Nenasilno rješavanje sukoba,
  • Računalna grafika.

Pozivaju se studenti koji su upisali navedene predmete da iste zamijene predajom Zamolbe za zamjenom izbornog predmeta u referadu najkasnije do ponedjeljka 2.10.2017. godine.Nastava na obaveznim predmetima preddiplomskog studija Informacijski/Poslovni sustavi Njemački jezik 1 izvodit će se u 50%-tnom opsegu.Nastava na obaveznim predmetima diplomskog studija „Informatika u obrazovanju“: Didaktika 1,  Metodika nastave informatike 2, Osnove opće i razvojne psihologije, Psihologija razrednog odjeljenja, Primijenjene metode istraživanja u društvenim znanostima, Sustavi za elektroničko učenje izvodit će se u 50%-tnom opsegu.