Predmeti koji se neće izvoditi u ljetnom semestru 2016/17 - sveučilišni studiji

Objavljeno: 28.02.2017

Objavljeni su predmeti koji se neće izvoditi u ljetnom semestru ak. god. 2016./17.

Temeljem broja upisanih studenata, a sukladno važećim pravilnicima o sveučilišnim studijima (15 studenata za PDS IPS i PDS EP, 8 za DS INF i DS EP), izborni predmeti na kojima se u ljetnom semestru akademske godine 2016./17. nastava neće  izvoditi su:

1.PDS IPS

• Financijske institucije i tržište kapitala,
  • Poslovni njemački jezik 2,
  • Napredne formalne metode,
  • Obrambeni informacijski sustavi,
  • Vođenje projekata.

2.DS INF

• Javni menadžment.

3.PDS EP

• Menadžment malog poduzeća,
  • Elektroničko poslovanje.

Pozivaju se studenti koji su upisali navedene predmete da iste zamijene predajom Zamolbe za zamjenom izbornog predmeta u referadu najkasnije do ponedjeljka 6.3.2017. godine.

Nastava na obaveznom predmetu preddiplomskog studija Informacijski/Poslovni sustavi Njemački jezik 2 izvodit će se u 50%-tnom opsegu.

Nastava na obaveznim predmetima diplomskog studija „Informatika u obrazovanju“: Didaktika 2, Metodika nastave informatike 1 izvodit će se u 50%-tnom opsegu.