Popis izbornih predmeta na preddiplomskim i diplomskim studijima u Varaždinu na kojima se neće izvoditi nastava u zimskom semestru ak. god. 2020./2021.

Objavljeno: 28.09.2020

Poštovane studentice i studenti, na temelju broja upisanih studenata po predmetima, a sukladno važećim pravilnicima o studijima, u nastavku objavljujemo popis izbornih predmeta na kojima se u zimskom semestru akademske godine 2020./2021. nastava neće izvoditi.

Izborni predmeti na kojima se u zimskom semestru akademske godine 2020./2021. nastava neće izvoditi su:

• PS IS/PS v.1.1.
    • Poslovni njemački jezik 1
    • Engleski jezik za menadžere
    • Njemački jezik za menadžere
    • Odabrane teme iz biometrije
    • Računalno i informatičko pravo
  • PS EP
    • Informacijski sustavi proizvodnje
    • Poslovni njemački jezik 3
    • Upravljanje kvalitetom
  • DS INF
    • Organizacijska teorija
    • Poučavanje programiranja
    • Edukacijski roboti i mikroračunala
  • DS EP
    • Regionalne ekonomske integracije
  • PITUP - centar Varaždin
    • Programiranje 2
    • Poduzetništvo

Nastava na obaveznim predmetima stručnog studija PITUP - centar Varaždin: Njemački jezik 1, Njemački jezik 2 izvodit će se u 50%-tnom opsegu.

Svi studenti na sveučilišnim studijima koji su upisali navedene predmete moraju ispisati ili zamijeniti pojedini predmet na način da popunjenu Zamolbu za promjenom upisanih predmeta (u obrazloženje navesti da se predmet ne izvodi) pošalju e-poštom na adresu zamolbe@foi.unizg.hr najkasnije do 9. listopada 2020. Nakon tog datuma navedeni predmeti će se studentima ispisati.

Svi studenti na stručnom studiju PITUP - centar Varaždin koji su upisali navedene predmete moraju zamijeniti pojedini predmet na način da popunjenu Zamolbu za promjenom upisanih predmeta (u obrazloženje navesti da se predmet ne izvodi) pošalju e-poštom na adresu zamolbe@foi.unizg.hr najkasnije do 9. listopada 2020. Ako se na određenoj godini izvodi samo jedan izborni predmet, on će se nakon tog datuma studentima zamijeniti za predmet koji se ne izvodi.