Održana edukacija i informativni sastanak za volontere

Objavljeno: 08.11.2017

Jučer je na Fakultetu organizacije i informatike održana edukacija za volontere te informativni sastanak vezan uz planirane nadolazeće volonterske aktivnosti.

Teme o kojima se educiralo bile su Zakon o volonterstvu i Etički kodeks volontera.

Edukacija je započela pozdravnim govorom voditeljice Centra za volontiranje i humanitarni rad FOI izv.prof.dr.sc. Sandre Lovrenčić, a potom je svoj rad predstavila Socijalna samoposluga "Kruh sv. Antuna" Varaždin.

Nakon toga su predstavnici Studentskog zbora dali kratke upute o nadolazećem humanitarnom LAN turniru, potom je izv.prof.dr.sc. Sandra Lovrenčić predstavila Zakon o volonterstvu, dok je izv.prof.dr.sc. Violeta Vidaček-Hainš volonterima predstavila etički kodeks.

Zahvaljujemo udrugama te volonterkama i volonterima na dolasku te molimo sve zainteresirane za volontiranje u Centru da nam se jave.

Voditeljica Centra za volontiranje i humanitarni rad FOI - izv.prof.dr.sc. Sandra Lovrenčić, sandra.lovrencic@foi.hr
Koordinatorica volonterskih aktivnosti - izv.prof.dr.sc. Violeta Vidaček-Hainš, vvidacek@foi.hr
Studentska koordinatorica -Nera Jurinić, nejurinic@foi.hr