Najava 17. radionice za doktorande

Objavljeno: 27.02.2019

Najavljujemo da će se u petak, 1. ožujka 2019. godine, održati sedamnaesta po redu radionica za doktorande.

Prvi dio radionice namijenjen je upoznavanju sa sustavom e-Portfelj.

Radionica će se nastaviti pozvanim predavanjem „Project PD_manager: Developing Decision-Support Models for Parkinson’s Disease Management“ koje će održati prof.dr.sc. Marko Bohanec (Jožef Stefan Institute, Ljubljana, Slovenija).

Nakon pozvanog predavanja ukratko će se predstaviti nekolicina mentora Fakulteta organizacije i informatike, a daljnje druženje mentora i doktoranada kao i uspostavljanje kontakata nastavit će se na kratkoj pauzi. Poslije pauze, doktorski studenti predstavit će svoje istraživačke ideje.

Posljednji dio radionice namijenjen je novoupisanim doktorandima koje će se ukratko upoznati s najvažnijim informacijama o poslijediplomskom sveučilišnom doktorskom studiju Informacijske znanosti, uslugama knjižnice i jedinice za tehničku potporu (CIP) te s funkcioniranjem sustava za e-učenje.

Program radionice pogledajte OVDJE.

Kratki sažetak i životopis predavača pročitajte OVDJE.