EPITECH ljetna škola 2019. u Francuskoj

Objavljeno: 04.02.2019

Partnerski fakultet FOI-ja, Paris Graduate School of Digital Innovation (EPITECH), organizira ljetnu školu u razdoblju od 1. do 20. srpnja 2019. godine. Studenti će imati priliku naučiti kako pokrenuti IT projekt po svojem izboru te mogu odabrati između četiri aktualna IT područja na 12 različitih lokacija u Francuskoj. Prijave su otvorene do 15. travnja 2019. godine.

Cilj ljetne škole je izrada tehničkog prototipa na temelju specifične tehnologije vezane uz ekosustav grada.

Ljetna škola sastoji se od dva dijela, učenja i izrade prototipa, a studenti biraju jedno od četiri IT područja:

• Artificial Intelligence and Robotics;
  • Blockchain;
  • Internet of Things;
  • Video Games.

Osim mogućnosti izbora područja rada, studenti odabiru jednu od 12 lokacija u Francuskoj na kojoj će pohađati ljetnu školu (nakon prvog dijela koji je u Parizu), a po završetku programa će steći 6 ECTS bodova.

Kotizacija za sudjelovanje za studente FOI-ja iznosi 1.400 € i uključuje sve troškove (zabavno-kulturološki program, smještaj, hrana, javni prijevoz) osim putovanja (napomena: studenti s parnerskih institucija imaju pravo na popust na navedeni iznos).

Rok za prijavu je 15. travnja 2019. godine.

Molimo zainteresirane studente da se jave u Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja (osobno u kabinet broj 56, FOI 1, 1. kat ili mailom na international@foi.hr).

Više informacija o ljetnoj školi pronađite na web stranici i na letku.