Objavljen natječaj za studentsku praksu u Etiopiji

European student union (ESU) je objavio natječaj za studentsku praksu u Etiopiji u trajanju od tri mjeseca (prvi kvartal 2014. godine). Natječaj je otvoren za sve europske studente, ali je posebno prilagođen studentima FOI-a.

Odobreno je financiranje studentske prakse u iznosu od 3000 eura po studentu za tri mjeseca boravka u Etiopiji. Ovisno o prijavama za ostale prakse i raspoloživom budžetu financirat će se studentske prakse za jednog ili dva studenta/ice. Inicijativa je rezultat FOI studijskog posjeta Etiopiji u kolovozu ove godine. Natječaj je otvoren za sve studente u Europi, ali je specifično pisan za FOI studente. Prijave se zaključuju u studenom ove godine, a praksa je planirana za prvi kvartal 2014. godine. Detalji natječaja dostupni su na http://www.esu-online.org/news/article/6001/Internship-opportunities-in-Ethiopia-and-the-USA/.

Zainteresirani mogu dobiti više informacija u Centru za međunarodne projekte ili na mail cmp@foi.hr.