Obavijest o odabiru kandidata - Ivan Magdalenić

Objavljeno: 23.04.2018

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto izvanrednog profesora (m/ž) u području tehničkih znanosti, polje računarstvo, za grupu predmeta vezanih uz operacijske sustave, mreže računala i arhitekturu računalnih sustava na Katedri za informatičke tehnologije i računarstvo, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Ivan Magdalenić.

Temeljem članka 36. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekan Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto izvanrednog profesora (m/ž) u području tehničkih znanosti, polje računarstvo, za grupu predmeta vezanih uz operacijske sustave, mreže računala i arhitekturu računalnih sustava na Katedri za informatičke tehnologije i računarstvo, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 17. travnja 2018. godine, na navedeno radno mjesto odabran dr. sc. Ivan Magdalenić.

D E K A N:

Prof. dr. sc. Neven Vrček